USAID Рада констатує: «Павло Різаненко виконує обов’язки народного депутата»

Новини, Новини Броварщини 04 Бер. 2017 р., 13:52 265

У Броварах 3 березня відбувся публічний звіт народного депутата України 97-го виборчого округу Павла Різаненка. Захід пройшов у великій залі приміщення райдержадміністрації у присутності виборців, сільських та селищних голів Броварського району, депутатів районної ради, керівників району, зокрема голови райради Сергія Гришка та голови райдержадміністрації Миколи Клименка.

Вже вдруге за нинішньої каденції, після виборів 2014 року, Пало Різаненко проводить саме публічний звіт за рік своєї діяльності як народного депутата. Заступник директора Програми USAID РАДА Тетяна Бібік зауважила, що така форма роботи має багатоаспектне значення. Зокрема, це дає змогу виборцям безпосередньо контактувати зі своїм обраним народним депутатом, та, зрештою, й виборцям зрозуміти, що й вони несуть відповідальність за свій вибір.

Експерт Програми USAID РАДА Євген Радченко, наголошуючи на великій значимості такого інструменту як публічний звіт, звернув увагу присутніх на наступному: «Поки що можу констатувати, що, на жаль, далеко не всі народні депутати вдаються саме до такої форми звітності. Павло Різаненко публічно, відверто спілкується зі своїми виборцями вже вдруге за два роки нинішньої каденції. Цифри ж його роботи, у тому числі і від громадських організацій, які скрупульозно моніторять роботу народних депутатів, твердо свідчать, що Павло Різаненко повністю виконує свої обов’язки як народного депутата. Він однаково успішно працює як в сесійній залі парламенту, як на своєму окрузі для вирішення певних проблемі, так і безпосередньо з виборцями».

Народний депутат Павлоі Різаненко має показник 87% відвідуваності пленарних засідань Верховної Ради, що є другим показником у парламентів серед депутатів-мажоритарників Київщини. Але ще важливішим є відсоток голосування за законопроекти,бо чимало народних обранців фактично обмежуються лише реєстрацією у сесійній залі. За цим показником Павло Різаненко серед усіх нардепів посідає третє місце. Він бере участь у 89% голосувань.

Суттєвою складовою роботи парламентаря є його участь у діяльності комітетів та комісій Верховної Ради. І тут Павло Різаненко, як показує моніторинг від громадських організацій, має один з найвищих показників – 85%.

Щодо безпосередньо законотворчої роботи, а це найголовніше завдання народного депутата, то й тут народний обранець від Броварщини та Баришівщини, як наголосив Євген Радченко, має один з найефективніших результатів. За два роки роботи у складі нинішнього парламенту Павло Різаненко подав 70 законопроектів. «Важливо, що вісім з них стали законами. Це, якщо взяти у порівнянні з колегами Павла Олександровича, говорить про ефективність його законотворчої діяльності», — висловився пан Євген.

Досить плідним був минулий рік у плані взаємодії народного депутата з сільськими та селищними голова Броварського району. Завдяки цьому, наполегливості та послідовності самого нардепа вдалося домогтися виділення коштів на реалізацію важливих проектів у районі. Зокрема, були прокладені, заасфальтовані вулиці у Великій Димерці, Зазим’ї, Красилівці, Богданівці, відремонтовано покрівлю Погребської школи, облаштовано вуличним освітленням вулиці Рудні,Красилівки, Плоского, Літочок, придбання мобільних інтерактивних навчально-презентаційних комплексів для семи шкіл району та багато іншого.

Окрім цього, народний депутат України Павло Різаненко, регулярно здійснював особистий прийом громадян, плідно працювали його громадські приймальні.

…Близько двох годин тривав публічний звіт народного депутата, з яких більше години Павло Різаненко відверто, професійно відповідав на різнопланові запитання виборців, і навіть виборців сусіднього округу.

Анатолій Дніпровий

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017