«Весняний бал» від влади Броварів, або Сезонна радість для 600 пенсіонерів

Новини 07 Бер. 2017 р., 20:14 652

6 березня у концерт-холі броварського ТРЦ «Термінал» відбувся святковий захід для людей поважного віку – «Весняний бал». Після аналогічних «сезонних» подій восени та взимку бал для дідусів та бабусь можна цілком назвати традиційним.

Як і на попередній «Різдвяний бал» потрапити на захід можна було по запрошеннях (таких було близько 600). Серед запрошених, як розповіли самі гості, – ветерани війни, ветерани праці, пенсіонери, які працювали на броварських підприємствах. Як і на «зимовому балу» були присутні ті самі бабусі та дідусі, якими опікуються соціальні служби, територіальний центр соціальної допомоги та Броварський осередок «Червоного Хреста». Хоча, як запевняли представники соціальних служб, прийти на такий захід могли будь-які пенсіонери та люди похилого віку.

«Весняний бал» мало чим відрізнявся від свого зимового аналогу. Ті ж працівники «Червоного Хреста» у ролі офіціантів, ті ж керівник ГО «Броварська мистецька агенція» Наталія Багмут (ведуча свята), ті ж самі пісні з фонограмою та зображенням на великому екрані. За командою пані Наталії для гостей співали зірки української, російської та радянської естради – «особисто привітали гостей» Вахтанг Кікабідзе, Олександр Буйнов, Олександр Сєров, Василь Зінкевич, Ігор Саруханов, Софія Ротару, Алла Пугачова та багато-багато інших.

Окрім фонограми були і «живі» номери… Свято відкрила своїм виступом донька міського голови Діана Сапожко. Урізноманітнили захід хореографічні та вокальні номери броварських колективів. Присутні оплесками відзначили виступ народного хореографічного колективу «Оксамит» (художній керівник Оксана Чечельницька), який представив дві танцювальні постановки — «Два кольори» та своєрідне поєднання двох відомих казок — «Золотий ключик» та «Аліса в країні чудес».

Виступав на святковому балу і народний хореографічний колектив «Черевички». Останній, до речі, «відзначився» тим, що від відділу культури на сесію міської ради 22 грудня було подання про виділення коштів з бюджету (як додаткові питання) на костюми, взуття, корсетки для таких хореографічних колективів як «Родина», «Пані броварчанка» та «Черевички». Загалом на суму майже у 70 тис. грн. До цього часу відділ культури не робив такі подання і всі костюми для творчих колективів купувалися за кошти батьків. Але цього разу аргументуючи тим, що в колективах люди «поважного віку», виконавчі органи та депутатська більшість міського голови «пішла назустріч» (або, як кажуть, «по-людськи») і ці кошти були виділені. Тож, по суті, за гроші місцевого бюджету створюється позитивний «імідж» місцевому голові.

«Весняний бал» не вирізнявся змінами у сценарії – як на «зимовому балу» Ігор Сапожко зі сцени привітав присутніх жінок з 8 березня та побажав, щоб чоловіки, які по життю з ними поруч, виконували усі їхні забаганки.

Цього разу Ігор Васильович довго не затримався і після одного повільного танцю та нетривалої бесіди зі своїм радником Іриною Ніловою поїхав. Разом з мером Броварів на весняному балу також були присутні заступник міського голови Лариса Виноградова та депутат міської ради, завідуюча дитсадком «Ялиночка» Тетяна Тоцька. Тож виникає питання — чому чиновники та працівники бюджетної сфери у робочий час не на роботі, а відвідують «сезонні» бали (Лариса Виноградова була також і на осінньому). На запитання кореспондента «Трибуна-Бровари» пані Тоцька, наприклад, повідомила, що прийшла на «Весняний бал» підтримати свою онуку, яка виступала.

Наприкінці вечора присутні жінки та чоловіки ділилися враженнями від вечора, висловлювали подяку організаторам та шкодували, що такий день як 8 березня можуть скасувати як свято.

Нагадаємо, що з минулого року такі вечори та бали стали традиційними. Міський голова та представники влади запевняють, що організовують такі свята не за кошти місцевого бюджету, а спонсорів, і не аж ніяк не заради піару.

З одного боку – для пенсіонерів, обділених турботою, такі вечори є можливістю розвіятися, згадати молодість, відчути увагу до себе, що в їхньому віці вкрай цінне. З іншого боку – з огляду на те, що запрошують на такі бали «за списками» одних і тих самих, нескладно здогадатися, що за таку «любов» чинна міська влада обов’язково чекатиме на «подяку» у вигляді хрестика в потрібному місці у виборчому бюлетені.

[Not a valid template]

[Not a valid template]

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017