У межах підготування до 66-ої чергової сесії уже від завтра, з 3 грудня, і до 11 числа цього місяця засідатимуть постійні депутатські комісії. Обранці зберуться на сесію 19 грудня о 10:00 годині в малій залі Броварської міської ради. Загалом на розгляд депутатів винесено 59 питань.

Читайте також: 19 грудня відбудеться чергова сесія Броварської міськради

Завтра, 3 грудня (вівторок), об 11:00 почне засідати постійна комісія з гуманітарних питань.

Перелік питань

 1. (26) Про затвердження міської Програми підтримки молодих сімей та розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2020 рік. Доповідає: Ярмоленко А. А. – начальник відділу сім’ї та молоді.
 2. (27) Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку системи освіти м. Бровари на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням Броварської міської ради Київської області від 20.12.2018  № 1195-50-07, на 2020 рік. Доповідає: Мельник О. М. – начальник управління освіти і науки.
 3. (28) Про надбавки до посадових окладів працівників освіти у 2020 році. Доповідає: Мельник О. М. – начальник управління освіти і науки.
 4. (29) Про затвердження Міської програми по забезпеченню пільгових категорій населення міста Бровари лікарськими засобами та медичними виробами на 2020 рік. Доповідає: Кравцов І. А. – директор КНПБМР «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».
 5. (30) Про затвердження Програми діяльності та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік». Доповідає: Кравцов І.А. – директор КНПБМР «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».
 6. (31) Про хід виконання міської Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2019 рік. Доповідає: Теплюк Л. М. – начальник служби у справах дітей.
 7. (32) Про затвердження міської Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2020 рік. Доповідає: Теплюк Л. М. – начальник служби у справах дітей.
 8. (33) Про внесення змін та доповнень до міської комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року. Доповідає: Теплюк Л. М. – начальник служби у справах дітей.
 9. (34 )Про внесення змін до міської програми «З турботою про кожного» на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням Броварської міської ради Київської області від 21.12.2017 р. № 788-36-07. Доповідає: Петренко А. І. – начальник управління соціального захисту населення.
 10. (35) Про затвердження міської Програми забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів м. Бровари на 2020 рік. Доповідає: Петренко А. І. – начальник управління соціального захисту населення.
 11. (36) Про внесення змін до Положення про управління соціального захисту населення Броварської міської ради Київської області. Доповідає: Петренко А.І. – начальник управління соціального захисту населення.
 12. (37) Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня 2018 року № 1222-50-07 «Про затвердження Програми «Додаткові стимули для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню міста Бровари та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області на 2019 рік. Доповідає: Павлін Г. І. – т. в. о. директора КПН «Броварська БКЛ» БРР БМР.
 13. (38) Про затвердження Програми «Додаткові стимули для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню міста Бровари та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області на 2020 рік. Доповідає: Павлін Г. І. – т. в. о. директора КПН «Броварська БКЛ» БРР БМР.
 14. (39) Про затвердження міської Програми розвитку культури м. Бровари на 2020 рік. Доповідає: Мелікова К. В. – начальник відділу культури.
 15. (45) Про затвердження плану роботи Броварської міської ради Київської області на І півріччя 2020 року. Доповідає: Бабич П. І. – секретар міської ради.

4 грудня (середа) о 10:00 збереться постійна комісія з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики.

Перелік питань

 1. (43) Про внесення змін до Положення про Центр обслуговування «Прозорий офіс» Броварської міської ради Київської області. Доповідає: Попович Н. І. – начальник Центру обслуговування «Прозорий офіс».
 2. (44) Про затвердження Програми діяльності та фінансової підтримки Броварської редакції міськрайонного радіомовлення у 2020 році. Доповідає: Кривобок Н. А. – директор Броварської редакції міськрайонного радіомовлення.
 3. (45) Про затвердження плану роботи Броварської міської ради Київської області на І півріччя 2020 року. Доповідає: Бабич П. І. – секретар міської ради.

5 грудня (четвер) о 9:00 почне працювати постійна комісія з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою

Перелік питань

 1. (1) Про приватизацію житлових приміщень гуртожитків. Доповідає: Маковський В. М. – начальник управління з питань комунальної власності та житла.
 2. (2) Про безоплатне прийняття зовнішніх мереж зливової каналізації у комунальну власність територіальної громади м. Бровари. Доповідає: Маковський В. М. – начальник управління з питань комунальної власності та житла.
 3. (3) Про безоплатне прийняття зовнішніх мереж теплопостачання, що перебувають у власності та на балансі ТОВ «Будівельна компанія «Євромонтажбуд» у комунальну власність територіальної громади м. Бровари. Доповідає: Маковський В.М. – начальник управління з питань комунальної власності та житла.
 4. (4) Про безоплатне прийняття майна, що перебуває у власності та на балансі ТОВ «Альянс Новобуд» у комунальну власність територіальної громади м. Бровари. Доповідає: Маковський В. М. – начальник управління з питань комунальної власності та житла.
 5. (5) Про продовження терміну дії договору на користування складовими газорозподільної системи. Доповідає: Маковський В. М. – начальник управління з питань комунальної власності та житла.
 6. (6) Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 11.04.2019 № 1332-54-07 «Про затвердження Програми прийняття безхазяйного майна та відумерлої спадщини у комунальну власність територіальної громади м. Бровари». Доповідає: Маковський В. М. – начальник управління з питань комунальної власності та житла.
 7. (7) Про внесення змін до Програми відшкодування витрат на утримання тимчасово вільних об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Бровари, затвердженої рішенням Броварської міської ради Київської області від 21.05.2015 № 1446-54-06. Доповідає: Маковський В. М. – начальник управління з питань комунальної власності та житла.
 8. (8) Про внесення змін до Міської програми оформлення права власності на нерухоме майно територіальної громади м. Бровари на 2019-2020 роки. Доповідає: Маковський В. М. – начальник управління з питань комунальної власності та житла.
 9. (9) Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 22.08.2019 №1507-59-07 «Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м. Бровари». Доповідає: Маковський В. М. – начальник управління з питань комунальної власності та житла.
 10. (10) Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 30.05.2019 № 1424-56-07 «Про призначення балансоутримувачів об’єктів нерухомого майна». Доповідає: Маковський В. М. – начальник управління з питань комунальної власності та житла.
 11. (11) Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м. Бровари. Доповідає: Маковський В. М. – начальник управління з питань комунальної власності та житла.
 12. (12) Про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади м. Бровари. Доповідає: Маковський В. М. – начальник управління з питань комунальної власності та житла.
 13. (13) Про затвердження Програми з припинення діяльності комунальних підприємств міста шляхом ліквідації (банкрутства) на 2020 рік. Доповідає: Каштанюк О. М. – начальник юридичного управління.
 14. (14) Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Житлово-експлуатаційної контори – 4». Доповідає: Кабзюк О. І. – начальник комунального підприємства «Житлово-експлуатаційної контори – 4».
 15. (15) Про внесення змін до «Програми будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально – культурного призначення міста Бровари Київської області на 2019 – 2023 роки». Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 16. (16) Про внесення змін до «Програми капітального ремонту, модернізації та утримання ліфтів у житлових будинках міста Бровари Київської області на 2019 – 2023 роки». Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 17. (17) Про внесення змін до «Програми запобігання та ліквідації наслідків підтоплення території міста Бровари на період 2017-2021 років». Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 18. (18) Про внесення змін до Програми розвитку та збереження зелених зон міста Бровари Київської області  на 2019 – 2023 роки. Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління  будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 19. (19) Про внесення змін до Програми регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Бровари на 2020-2024 роки. Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 20. (20) Про внесення змін до Загальноміської цільової Програми з будівництва, реконструкції, встановлення та облаштування дитячих ігровиї, спортивно-ігрових та спортивних майданчиків у м. Бровари на 2018-2022 роки. Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 21. (21) Про внесення змін до міської програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів у місті Бровари на 2016-2020 роки. Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 22. (22) Про внесення змін до Програми «Питна вода міста Бровари на 2019-2023 роки. Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 23. (23) Про внесення змін до Програми відшкодування частини кредитів, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам на впровадження енергозберігаючих проектів в житлово-комунальному господарстві, на 2016-2020 роки у місті Бровари. Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 24. (24) Про внесення змін до Загальноміській цільовій програмі з облаштування та розвитку велосипедної інфраструктури у місті Бровари на 2019-2023 роки. Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 25. (25) Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства Броварської міської ради «Оздоровчо-реабілітаційний центр» на 2020 рік. Доповідає: Боюн Ю. Ю. – директор КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр».
 26. (45) Про затвердження плану роботи Броварської міської ради Київської області на І півріччя 2020 року. Доповідає: Бабич П. І. – секретар міської ради.
 27. (46)Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища в м. Бровари Київської області на 2020 рік. Доповідає: Мельниченко Б. М. – начальник управління інспекції та контролю.

6 грудня (п’ятниця) з 9:00 засідатиме постійна комісія з питань земельних відносин, будівництва та архітектури.

Перелік питань

 1. (45)Про затвердження плану роботи Броварської міської ради Київської області на І півріччя 2020 року. Доповідає: Бабич П. І. – секретар міської ради.
 2. (46) Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища в м. Бровари Київської області на 2020 рік. Доповідає: Мельниченко Б. М. – начальник управління інспекції та контролю.
 3. (47) Про затвердження Програми ведення містобудівного кадастру на території м. Бровари  Київської області на 2020 – 2022 роки. Доповідає: Батинчук С. М. – начальник управління містобудування та архітектури – головний архітектор міста.
 4. (48) Про затвердження Програми розробки містобудівної документації в м. Бровари Київської області на 2020 – 2022 роки. Доповідає: Батинчук С. М. – начальник управління містобудування та архітектури – головний архітектор міста.
 5. (49) Про затвердження внесення змін до Детального плану території житлового кварталу в районі радіостанції. Доповідає: Батинчук С. М. – начальник управління містобудування та архітектури – головний архітектор міста.
 6. (50) Про припинення права користування земельними ділянками, надання земельних ділянок у користування, зміну цільового призначення земельних ділянок, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, надання згоди на передачу земельних ділянок в суборенду, припинення дії договорів оренди земельних ділянок. Доповідає: Гудименко Л. М. – начальник відділу земельних ресурсів.
 7. (51) Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, продовження термінів укладення договорів оренди земельних ділянок. Доповідає: Гудименко Л. М. – начальник відділу земельних ресурсів.
 8. (52) Про продовження дії договорів про встановлення особистих строкових сервітутів, припинення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту, встановлення земельного сервітуту, внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області. Доповідає: Гудименко Л. М. – начальник відділу земельних ресурсів.
 9. (53) Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок громадянам у власність, надання в оренду, надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області. Доповідає: Гудименко Л. М. – начальник відділу земельних ресурсів.
 10. (54) Про відмову у наданні дозволів громадянам на розроблення проектів землеустрою, у відведенні земельних ділянок та у наданні земельної ділянки. Доповідає: Гудименко Л. М. – начальник відділу земельних ресурсів.
 11. (55) Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для подальшого продажу у власність. Доповідає: Гудименко Л. М. – начальник відділу земельних ресурсів.
 12. (56) Про продаж земельної ділянки. Доповідає: Гудименко Л. М. – начальник відділу земельних ресурсів.
 13. (57) Про визнання таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської області від 18.08.2011 року № 317-11-06 «Про затвердження Положення про надання земельних ділянок для розміщення збірно-розбірних металевих гаражів на території міста Бровари інвалідам із захворюванням опорно-рухового апарату поблизу місця проживання». Доповідає: Гудименко Л. М. – начальник відділу земельних ресурсів.

11 грудня (п’ятниця) о 9:00 збереться постійна комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Перелік питань

 1. (6) Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 11.04.2019 № 1332-54-07 «Про затвердження Програми прийняття безхазяйного майна та відумерлої спадщини у комунальну власність територіальної громади м. Бровари». Доповідає: Маковський В. М. – начальник управління з питань комунальної власності та житла.
 2. (7) Про внесення змін до Програми відшкодування витрат на утримання тимчасово вільних об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Бровари, затвердженої рішенням Броварської міської ради Київської області від 21.05.2015 № 1446-54-06. Доповідає: Маковський В. М. – начальник управління з питань комунальної власності та житла.
 3. (14) Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Житлово-експлуатаційної контори – 4». Доповідає: Кабзюк О. І. – начальник комунального підприємства «Житлово-експлуатаційної контори – 4».
 4. (15) Про внесення змін до «Програми будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально – культурного призначення міста Бровари Київської області на 2019 – 2023 роки». Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 5. (16) Про внесення змін до «Програми капітального ремонту, модернізації та утримання ліфтів у житлових будинках міста Бровари Київської області на 2019 – 2023 роки». Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 6. (17) Про внесення змін до «Програми запобігання та ліквідації наслідків підтоплення території міста Бровари на період 2017-2021 років». Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 7. (18) Про внесення змін до Програми розвитку та збереження зелених зон міста Бровари Київської області  на 2019 – 2023 роки. Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління  будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 8. (19) Про внесення змін до Програми регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Бровари на 2020 – 2024 роки. Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 9. (20) Про внесення змін до Загальноміської цільової Програми з будівництва, реконструкції, встановлення та облаштування дитячих ігровиї, спортивно-ігрових та спортивних майданчиків у м. Бровари на 2018-2022 роки. Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 10. (21) Про внесення змін до міської програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово – будівельних кооперативів у місті Бровари на 2016-2020 роки. Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 11. (22) Про внесення змін до Програми «Питна вода міста Бровари на 2019 – 2023 роки. Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 12. (23) Про внесення змін до Програми відшкодування частини кредитів, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам на впровадження енергозберігаючих проектів в житлово- комунальному господарстві, на 2016-2020 роки у місті Бровари. Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 13. (24) Про внесення змін до Загальноміській цільовій програмі з облаштування та розвитку велосипедної інфраструктури у місті Бровари на 2019-2023 роки. Доповідає: Решетова С. І. – начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.
 14. (25) Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства Броварської міської ради «Оздоровчо-реабілітаційний центр» на 2020 рік. Доповідає: Боюн Ю. Ю. – директор КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр».
 15. (26) Про затвердження міської Програми підтримки молодих сімей та розвитку молоді «Молодь Броварів» на 2020 рік. Доповідає: Ярмоленко А. А. – начальник відділу сім’ї та молоді.
 16. (27) Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку системи освіти м. Бровари на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням Броварської міської ради Київської області від 20.12.2018  № 1195-50-07, на 2020 рік.Доповідає: Мельник О. М. – начальник управління освіти і науки.
 17. (28) Про надбавки до посадових окладів працівників освіти у 2020 році. Доповідає: Мельник О. М. – начальник управління освіти і науки.
 18. (29) Про затвердження Міської програми по забезпеченню пільгових категорій населення міста Бровари лікарськими засобами та медичними виробами на 2020 рік. Доповідає: Кравцов І. А. – директор КНПБМР «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».
 19. (30) Про затвердження Програми діяльності та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік». Доповідає: Кравцов І. А. – директор КНПБМР «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».
 20. (31) Про хід виконання міської Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2019 рік. Доповідає: Теплюк Л. М. – начальник служби у справах дітей.
 21. (32) Про затвердження міської Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2020 рік. Доповідає: Теплюк Л. М. – начальник служби у справах дітей.
 22. (33) Про внесення змін та доповнень до міської комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року. Доповідає: Теплюк Л. М. – начальник служби у справах дітей.
 23. (34) Про внесення змін до міської програми «З турботою про кожного» на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням Броварської міської ради Київської області від 21.12.2017р. № 788-36-07. Доповідає: Петренко А. І. – начальник управління соціального захисту населення.
 24. (35) Про затвердження міської Програми забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів м. Бровари на 2020 рік. Доповідає: Петренко А. І. – начальник управління соціального захисту населення.
 25. (37) Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня 2018 року № 1222-50-07 «Про затвердження Програми «Додаткові стимули для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню міста Бровари та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області на 2019 рік. Доповідає: Павлін Г. І. – т. в. о. директора КПН «Броварська БКЛ» БРР БМР.
 26. (38) Про затвердження Програми «Додаткові стимули для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню міста Бровари та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області на 2020 рік. Доповідає: Павлін Г. І. – т. в. о. директора КПН «Броварська БКЛ» БРР БМР.
 27. (39) Про затвердження міської Програми розвитку культури м. Бровари на 2020 рік. Доповідає: Мелікова К. В. – начальник відділу культури.
 28. (40) Про затвердження структури та загальної штатної чисельності виконавчих органів Броварської міської ради Київської області. Доповідає: Кузнєцов К. В. – керуючий справами виконавчого комітету.
 29. (41) Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою міста Бровари на 2020 рік. Доповідає: Кузнєцов К. В. – керуючий справами виконавчого комітету.
 30. (42) Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників Броварської міської ради Київської області. Доповідає: Кузнєцов К. В. – керуючий справами виконавчого комітету.
 31. (44) Про затвердження Програми діяльності та фінансової підтримки Броварської редакції міськрайонного радіомовлення у 2020 році. Доповідає: Кривобок Н. А. – директор Броварської редакції міськрайонного радіомовлення.
 32. (45) Про затвердження плану роботи Броварської міської ради Київської області на І півріччя 2020 року. Доповідає: Бабич П. І. – секретар міської ради.
 33. (46) Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища в м. Бровари Київської області на 2020 рік. Доповідає: Мельниченко Б. М. – начальник управління інспекції та контролю.
 34. (47) Про затвердження Програми ведення містобудівного кадастру на території м. Бровари  Київської області на 2020 – 2022 роки. Доповідає: Батинчук С. М. – начальник управління містобудування та архітектури – головний архітектор міста.
 35. (48 )Про затвердження Програми розробки містобудівної документації в м. Бровари Київської області на 2020 – 2022 роки. Доповідає: Батинчук С. М. – начальник управління містобудування та архітектури – головний архітектор міста.
 36. (58) Про внесення змін та доповнень до рішення Броварської міської ради Київської області від 28.02.2019 № 1317-53-07 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Бровари на 2019 рік». Доповідає: Загуменний М. В. – начальник управління економіки та інвестицій.
 37. (59) Про міський бюджет м. Бровари на 2020 рік. Доповідає: Постернак Н. І. – начальник фінансового управління.

Читайте також:

 1. На капремонти у Броварах вулиць, дворів та тротуарів потрібно понад мільярд гривень – підсумки сесії
 2. Нові депутати від «ДемАльянсу» набули повноважень

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: