Чиновники Броварської громади планують перерозподілити кошти на ремонти та оснащення закладів освіти. Відповідний проєкт рішення депутати розглянуть під час сесії 21 вересня. Учора документ одноголосно підтримала «гуманітарна» комісія.

Як ідеться в пояснювальній записці до проєкту рішення, керівники закладів освіти надали інформацію щодо потреб робіт. Відповідно до цих даних і здійснили проєкт перерозподілу коштів. Унаслідок схвалення, фінансування заходів програми збільшиться загалом на 978,77 тис. грн.

Зазначені зміни обґрунтовують виробничою необхідністю, уточненими кошторисними розрахунками, аналізом доцільності використання коштів, підготовкою закладів освіти до роботи в опалювальний період, виконання вимог протипожежного захисту та безпеки закладів освіти.

Зміни в садочках

Найбільше коштів – по +250 тис. грн, отримають дитсадок «Ялинка» на поточний ремонт господарчих будівель та «Перлинка» – на капремонт зовнішніх інженерних мереж На встановлення відеоспостереження у «Вишенці» та «Країні дитинства» спрямують по +100 тис. грн. Також на поточний ремонт вбиральні в ясельній групі «Теремків» виділять 150 тис. грн.

Водночас знімуть найбільше коштів із поточного ремонту резервної електромережі згаданої «Перлинка» – 250 тис. грн. А також – із ремонту медичного блоку садочку «Теремки» – 150 тис. грн. Із робіт над пожежними виходами «Ластівки» заберуть 95,1 тис. грн, а зі встановлення системи пожежної сигналізації та оповіщення в «Теремку» – 80 тис. грн.

Ще -150 тис. грн заберуть із робіт над фасадом «Зірочки». Як розповіла начальниця управління освіти та науки Оксана Мельник, нині в закладі триває реконструкція, дітей там нема, тож витрачати кошти зараз на вказаний ремонт нераціонально. Ремонт планують зробити в 2022 році.

Перерозподіл у школах

Найбільше коштів у школах планують додати на відеоспостереження – по +300 тис. грн для шкіл Княжичів і Требухова. На обслуговування пожежного резервуару в школі Требухова додадуть ще +285,622 тис. грн. На влаштування асфальтного покриття у школі № 1 – +247,458 тис. грн.

На системи блискавкозахисту в школі № 6 додадуть +224,102 тис. грн, а в гімназії імені Степана Олійника – +140,511 тис. грн. На ремонт медкабінету і ресурсної кімнати в школі № 1 виділять +129,184 тис. грн.

Водночас знімуть фінансування повністю із заміни дверей у школі Требухова – 276,86 тис. грн та зі встановлення системи пожежної сигналізації й оповіщення в школі № 6 – 260 тис. грн.

Ще 100 тис. грн заберуть із ремонту електрощитів у гімназії та 137,564 тис. грн із нестандартного приєднання в школі № 10.

Як прогнозують в управлінні освіти та науки, виконання заходів програми сприятиме покращенню санітарно-гігієнічних вимог утримання закладів освіти, якісної організації освітнього процесу, дотримання вимог протипожежного захисту та безпеки закладів.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. «Освітні» кошти перерозподілили: акцент на дитячі садочки
  2. У школах Броварської громади з 90 вакансій не закрито четверту частину
  3. Харчування дітей у початковій школі буде платним