Молодий зубр отримав нову домівку. Замість заґратованих територій у столичному зоопарку він тепер мешкатиме в лісах національно парку «Залісся». Про це повідомляють у Київському зоологічному парку загальнодержавного значення.

Як зазначають в установі, їхній улюбленець – молодий самець на ім’я Мускат – народився в зоопарку. Випустити його на волю саме в «Заліссі» вирішили за рекомендаціями упорядника племінної книги в Україні та Національної академії наук.

В зоопарку вказують, що в «Заліссі» на площі 14 тис. га з 1965 року під охороною живе популяція зубрів, зараз вона налічує 26 особин. Водночас молодий Мускат дуже важливий для генетичного різноманіття цієї групи.

Однак до інших зубрів тварина долучиться не одразу. На Муската чекає перебування в адаптаційному вольєрі площею 2 га. Триватиме пристосування протягом року.

«Зубра внесено до Червоної книги України, тож важливо підтримувати природні популяції привнесенням нових особин з зоологічних парків та розплідників. А ми обіцяємо навідувати Муската і його нових друзів,» – ідеться на Фейсбук-сторінці Київського зоопарку.

Фото – Київський зоопарк

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: