На Броварщині прокуратура змусила сільську раду перевірити дитячі майданчики

Новини Броварщини 17 Сер. 2017 р., 17:31 67

Порушення у встановленні дитячих майданчиків виявила Броварська місцева прокуратура.

Аби убезпечити дітей, прокуратурою був поданий позов. 17 серпня у прес-службі прокуратурі Київської області повідомили, що суд задовільнив його в повному обсязі. Тож сільську раду зобов'язали забезпечити належний технічний стан дитячих майданчиків.
Порушення допустили в Требухівській сільській раді.

При аналізі документів встановили, що розбіжності є в частині не затвердження планів інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою населення. Мова про дитячі майданчики, розташовані на території населеного пункту Броварського району.

У прокуратурі нагадують, Законодавство України про охорону дитинства передбачає, що держава гарантує дитині право на охорону здоров’я, безоплатну кваліфіковану медичну допомогу в державних і комунальних закладах охорони здоров’я, сприяє створенню безпечних умов для життя і здорового розвитку дитини.

Перевірка і дотримання правил розміщення та експлуатації дитячих майданчиків є життєво важливою. Адже останній випадок травмування дитини на такому об'єкті стався буквально місяць тому. 24 липня у Вінниці постраждав 15-річний підліток. Хлопця забрали в реанімацію.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017
07.12.2017