Сьогодні, 5 грудня, близько 2:30 ночі водій Деу Ланоса (Daewoo Lanos) збив пішохода, який намагався перебігти Броварський проспект. Потерпілого у важкому стані забрала «швидка». Про це із посиланням на очевидців розповідає видання «Інформатор».
Як ідеться в повідомленні, ДТП сталася на виїзді із Києва в бік Броварів. Пішохід вибіг на середину дороги, але після цього вирішив раптово вернутися назад.
Водій Daewoo Lanos зі служби таксі «Народне» почав гальмувати. Після зміни напрямку руху пішохода шофер не встиг зреагувати та збив його. З оприлюднених фото й відео можна побачити гальмівний шлях автівки.
Свідки пригоди викликали «швидку», яка одразу забрала потерпілого до лікарні. Чоловік перебуває у важкому стані.
Читайте також:
