Реконструкцію з розширенням автозупинки «Школа №5» члени інвестиційної ради під час свого засідання 11 липня схвалили не одноголосно. Під час обговорення цього питання думки присутніх щодо того, як має виглядати сучасна автозупинка, розділилися.
На розгляд інвестиційної ради управління містобудування та архітектури винесло низку питань, що стосувалися встановлення пріоритетності розміщення об’єктів зовнішньої реклами та розміщення тимчасових споруд. Одним із найбільш обговорюваних стало питання реконструкції з розширенням павільйону очікування під автозупиночний комплекс із кафетерієм на місці автозупинки «Школа №5».

Депутат Леонід Черепєйнік висловив думку щодо недоцільності будівництва на землі, яка в комунальній власності, комплексу з кафетерієм, адже з часом може виникнути питання про викуп земельної ділянки під автозупинкою, яку підприємець капітально відремонтує. До того ж, зауважив депутат, вони борються за те, щоб зупинки були без різноманітних павільйонів, торгових точок, і мали вигляд, власне, зупинок. Тож запропонував винести на сесію питання будівництва на автозупинці “Школа №5” сучасної зупинки європейського зразка. Однак під час голосування члени інвестиційної ради не підтримали пропозицію депутата і проголосували «за» реконструкцію з розширенням павільйону очікування під автозупиночний комплекс із кафетерієм. Як резюмував заступник міського голови, голова інвестиційної ради Олександр Рєзнік, якщо підприємець за власні кошти доведе зупинку до ладу – це буде дуже добре.
Однак, щоб реалізувати свою мрію, ФОП «Демиденко О.О.» має отримати дозвіл на реконструкцію і у виконавчого комітету.
