21 серпня – сонячне затемнення. Чого чекати у цей день

Новини 20 Сер. 2017 р., 11:11 283

Сонячне затемнення є потужною подією, яка серйозно впливає на всі процеси на Землі. Адже Сонце — це енергетичний генератор, що задає тон руху не тільки Землі, але й інших небесних тіл Сонячної системи.

Сонячна енергія ініціює і запускає процеси в іоносфері, в електромагнітному полі Землі, ініціює феномени статичної електрики. Сонце створює і енергії, що впливають на процеси в живих організмах.

До речі, знамениті 40-денні цикли, присутні в різних релігіях світу, – це не що інше як вказівка на сонячні добу, адже Сонце обертається навколо своєї осі за 40 земних днів.

З астрономії відомо, що при сонячному затемненні Місяць закриває Сонце. Розміри дисків Сонця і Місяця здаються земному спостерігачеві однаковими – це відбувається тому, що Сонце в 400 разів більше за Місяць, а Місяць в 400 разів ближче до Землі (зверніть увагу: тут також фігурує цифра 40, хоч і помножена на 10). Таким чином, потоки енергій Сонця на час затемнення припиняють надходити до Землі, і поновлюються після затемнення.

Завдяки цьому вектори, які визначають ритми різних процесів і рухів, перестають діяти, а потім знову набирають силу. Саме цю «паузу» можна і потрібно використовувати для зміни долі в кращий бік.

Відомий стародавній обряд, поширений на сонячне затемнення

На стіл кладуть кругле дзеркало «відбиваючою» стороною вгору. Дзеркало відіграє роль відбивача небезпечних випромінювань, якщо вони раптом з'являться. Крім того, дзеркало символізує Дух Сонця і сонячний диск.

Праворуч і ліворуч від дзеркала ставлять дві склянки з водою. Особливу роль у ритуалі грає візуалізація. За 19 хвилин до піку затемнення (21 серпня 2017 року пік затемнення буде о 21 годині 10 хвилин 30 секунд за Київським часом) необхідно уявити, як з вашого життя зникає весь негатив – хвороби пішли, перешкоди – пішли, лінь – пішла, і так далі. Далі в уяві розчиняємо цей негатив у просторі, як цукор у чаї.

У пік затемнення слід віддати любов Абсолюту. Це дарування любові можна супроводжувати проголошенням священного складу ОМ (Аум). Потім протягом 19 хвилин займаємося створенням позитиву: здоров'я – є, успіх – є, сила – є… і так далі. Після завершення обряду слід випити воду зі склянок: спочатку з тієї, що стоїть зліва від вас, потім – ту, що праворуч.

Затемнення 21 серпня названо «великим американським затемненням», адже востаннє США спостерігали подібне явище в 1776 році

На території Східної Європи, в тому числі в Україні, затемнення спостерігатися не буде, зате жителі країн Північної Америки зможуть насолодитися ним сповна. Можливо, тому затемнення 21 серпня названо «великим американським затемненням», адже востаннє США спостерігали подібне явище в 1776 році – році, коли утворилося це держава. Попереднє подібне затемнення було п'ятьма століттями раніше – у 1257 році.

До речі, це затемнення буде одним з найдовших в історії планети. Загальна тривалість цього явища складе близько півтори години.

Затемнення пробудить величезні трансформаційні сили, які дуже швидко змінять вигляд світу і долі людей — буквально в термін до зимового сонцестояння 21 грудня 2017 року. Найбільше зміни торкнуться тих, хто народжений під знаком Фіксованого Хреста – Телець, Скорпіон, Лев, Водолій.

Затемнення пробудить величезні трансформаційні сили, які дуже швидко змінять вигляд світу і долі людей.

Асцендент події перебуває в Овні. Це означає, що по всій планеті в рух будуть приведені дуже потужні чисті сили.

Ретроградний Сатурн у поєднанні з Чорним Місяцем і зіркою Атрія дозволить вирішити назрілі «кармічні» проблеми красиво і майже безболісно, гармонійно позбутися від вантажу минулих помилок.

Альдебаран в поєднанні з Білим Місяцем викличе період посиленої взаємодії людей зі своїми Ангелами-охоронцями.

Важливим аспектом затемнення також є з'єднання Сіріуса з Селеною в знаку Рака. Сіріус вважається зіркою пророків. На Близькому Сході вірять, що Сіріус і був тією самою Різдвяною зіркою, яка вказала шлях волхвам. Крім того, Сіріус вказував на народження Крішни і Зороастра, а також на народження пророків або засновників інших релігій. Рак — знак збереження традицій. Таким чином, це поєднання викличе потужне відродження давніх традицій, які були втрачені людством.

Положення Каус Аустралис і Ригель говорять про те, що в період після затемнення будуть зроблені нові відкриття в області інформаційних технологій і передачі інформації.

В період після затемнення будуть зроблені нові відкриття в області інформаційних технологій.

Під час сонячних затемнень також бувають перепади показників напруженості в електромагнітних полях, що може викликати збої в електричних мережах і на електростанціях. Затемнення може супроводжуватися погіршенням самопочуття людей. Так, 4 серпня 2017 року радіостанції штату Орегон запропонували жителям штату допомогу в забезпеченні запасом води та необхідних ліків напередодні затемнення.

І, нарешті, напередодні затемнення 21 серпня ЗМІ різних країн знову почали мусувати стару тему про «кінець світу», про «зануренні Землі у двотижневу темряву» та інші традиційні «страшилки». Проте хочу запевнити читачів «Оглядача», що кінця світу в цей раз також не буде!

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017