26 березня Україна перейде на літній час

Новини 13 Бер. 2017 р., 16:20 148

Прийшла весна, а значить, скоро знову будемо переводити годинники на годину вперед. Цього року Україна перейде на літній час, як і завжди, в ніч на останню неділю березня. Перехід відбудеться у ніч з 25 на 26 березня о 3 годині ночі, повідомляє сайт «Українські новини».

У ніч з суботи на неділю із зимового на літній час вже перейшли Канада та США. Нагадаємо, в Україні переводити годинники на зимовий та літній час почали 1981 року. Раніше передбачалося, що 2012 року в Україні востаннє перейдуть на зимовий час і країна залишиться у другому часовому поясі. Але це питання не було розглянуто на урядовому рівні, тож українці продовжують двічі на рік переводити годинники.

Минулої осені, внаслідок невірного трактування постанови Кабінету міністрів журналістами, у пресі з’являлися повідомлення, мовляв, Україна востаннє переходить на зимовий час. Але уряд спростував цю інформацію та зазначив, що документом скасовується літній час лише до весни 2017 року, оскільки кожного разу час переводиться окремою постановою.

Багато людей складно адаптуються до нового часу. Навесні позначаються знижений імунітет, пережита зима, нестача вітамінів. Адаптація людини до нового часу відбувається протягом 2-3 тижнів. У звиканні до літнього часу допоможуть прогулянки на свіжому повітрі, зниження навантаження та скориговане харчування. Особливо це актуально для тих, хто страждає на серцево-судинні захворювання та людей літнього віку.

Цієї пори року дуже мало натуральних овочів та фруктів з вітамінами, тому не зашкодять вітаміни в таблетках. Деякі медики рекомендують у цей період пити зелений чай. А також постарайтеся більше висипатися, і тоді перехід на літній час мине практично непомітно.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017