4-5 листопада в Броварах відбудеться благодійний фестиваль-конкурс

Новини 05 Жов. 2017 р., 12:20 223

На початку листопада в Броварах відбудеться другий Міжнародний благодійний фестиваль-конкурс International Charity Festival “Inna-Brovary”, головною метою якого є підтримка онкохворих Броварщини. Зараз триває реєстрація конкурсантів та формування складу журі.

Другий фестиваль-конкурс відбудеться 4-5 листопада. Вперше такий захід пройшов у листопаді минулого року. Засновником фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості є благодійний фонд «Інна». Як зазначено у положенні до проведення конкурсу, цей проект сприятиме розвитку професійного музикування хореографічної майстерності, вокального виконавства, ансамблевої гри. Фінансування фестивалю проводиться за рахунок благодійних внесків учасників, організацій та фірм – спонсорів, меценатів.

До участі у фестивалі запрошують учнівські колективи початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання), позашкільних закладів, які перебувають у сфері управління культури та освіти та інших форм самоорганізації.

Конкурсна програма складається з декількох номінацій: «Вокал», «Інструментальне виконавство», «Хореографія», « Оригінальний жанр». Вік учасників – від 6 до 21 року. Для участі у конкурсі необхідно встигнути подати заявку до 22 жовтня 2017 р.  Попередньо ознайомитись із положенням про фестиваль можна за ЦИМ посиланням.

На цей час фонд «Інна» повідомив про реєстрацію колективів з Польщі та Естонської республіки.

Більше детальна інформація про конкурс викладена на сайті фонду та на офіційній сторінці у соціальній мережі FB.

Довідки  можна отримати за телефонами: (093) 240-14-12 і (098) 466-29-89, а також: [email protected]

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018