Реєстрація  на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) триватиме до 31 грудня 2019 року,  –  інформує Міністерство освіти та науки України. 

Як зазначено на сайті Міносвіти, з 8 до 31 січня 2019 року кожен охочий може зареєструватися на пробне ЗНО –  така можливість відкрита на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Тестування відбудеться 16 та 23 березня.

Водночас у Міністерстві освіти та науки  зауважують, що участь у пробному ЗНО не обов’язкова, і його результати не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не впливають на конкурсний бал під час вступу.

Пробне ЗНО проводиться для того, щоб учасники ознайомилися з процедурою тестування, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до робочого місця тощо.

Для того, щоб пройти пробне оцінювання, необхідно створити особистий кабінет на сайті відповідного регіонального центру. Ознайомитися з переліком центрів та закріплених за ними областей можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

У Міністерстві підкреслюють, що пробне ЗНО –  платне. Після реєстрації учасники отримають квитанції для оплати тесту. Вартість кожного тестування визначає регіональний центр оцінювання якості освіти.

Після оплати учасники отримають електронне запрошення-перепустку, де будуть вказані час і місце проведення оцінювання.

Пробне ЗНО відбудеться з таких предметів:

  • 16 березня – з української мови і літератури;
  • 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест із одного навчального предмета. Результати будуть оприлюднені у кабінетах учасників до кінця березня.

Увага! Реєстрація на пробне тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

Поділитись

Про Автора