Антимонопольний комітет перевірить нові тарифи автоперевізників

Новини 26 Січ. 2017 р., 12:15 52

Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) проводить дослідження щодо питань дотримання чинного законодавства. Йдеться про захист економічної конкуренції на ринку пасажироперевезень Київської області, зокрема — щодо різкого підвищення тарифів на перевезення пасажирів. Про це повідомляє УНН.

У зв’язку з численними зверненнями мешканців області до обласного відділення АМКУ у зв’язку з підвищенням тарифів на перевезення пасажирів та низькою якістю послуг на обласних маршрутах загального користування, ініційовано проведення робочої наради. На неї запрошені представники Київської облдержадміністрації, Київського міжрегіонального управління державної служби України з безпеки на транспорті, та перевізники Київської області, зазначається в повідомленні.

Після отримання потрібної інформації, у разі виявлення ознак порушення Закону про захист економічної конкуренції, будуть вжити заходи, передбачені чинним законодавством. Питання підвищення тарифів на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування у даному випадку відносяться до компетенції Київської обласної держадміністрації, підкреслюють у відомстві.

НОВИНИ

18.01.2018
17.01.2018