Бажаючих у День Соборності України покладати квіти із колишніми регіоналами не виявилося

Новини 22 Січ. 2017 р., 13:12 541

22 січня Бровари почали долучатися до святкування Дня Соборності України.

Нагадаємо, у цей день 98 років назад, 22 січня 1919 року у Києві на Софійському майдані було проголошено універсал про об'єднання Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки у соборну Україну.

Як анонсував відділ культури Броварської міської ради, о 10.00 у Броварах мала відбутися урочиста церемонія покладання квітів на місця поховань воїнів, загиблих в АТО, Героя Небесної Сотні Антоніни Дворянець та до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.

Зранку адміністрація міської ради побувала на новому цвинтарі, де поховані воїни, які загинули в АТО та єдина жінка Небесної Сотні броварчанка Антоніна Дворянець.

О 10.30 два автомобілі зупинилися біля парку Тараса Шевченка. Покласти квіти до пам’ятника українського поета Тараса Шевченка приїхали міський голова Ігор Сапожко, його заступник Григорій Голубовський, керуючий справами виконкому Костянтин Кузнєцов, радник міського голови з питань АТО Станіслав Малець та ще одна жінка, працівник Пенсійного фонду міста Броварів.

Нечисленна група людей підійшла до пам’ятника і поклала кошик з квітами, оздоблений жовто-блакитною стрічкою.

Після того міський голова і його заступники та помічники зайшли до каплички Святителя Тарасія Константинопольського, де відстояли до завершення церковну службу (близько 15 хвилин), поставили свічки.

Далі, сівши на свої авто, чиновники поїхали у напрямку міської ради.

Як запевнив міський голова Ігор Сапожко, а також у відділі культури, на анонсовані заходи запрошували усіх бажаючих.

Цікаво виходить, що свого часу міський голова і його команда, колишні члени Партії регіонів, виступали проти Євромайдану як такого, долучалися до Антимайданів, а тепер покладають квіти, подають себе як патріотів і їздять до пам’ятників та до могил тих, хто загинув за ідеї Революції Гідності, і на Майдані, і в зоні АТО.

Може саме тому громада і не хоче стояти поруч з ними?

У цю хвилину відбуваються на Майдані Свободи заоди до Дня Соборності України, анонсовані відділом культури Броварської міської ради.

НОВИНИ

18.01.2018
17.01.2018