Бійцям АТО відшкодовуватимуть витрати на ліки

Новини 25 Січ. 2017 р., 16:45 108

Виконавчий комітет Броварської міської ради своїм рішенням затвердив Положення про порядок відшкодування витрат, пов’язаних з безкоштовним відпуском лікарських засобів демобілізованим військовослужбовцям, включаючи інвалідів-учасників бойових дій, які брали (беруть) участь в антитерористичний операції, членам сімей (дружина, батьки) загиблого учасника АТО та їхнім дітям віком до 18 років за рахунок коштів місцевого бюджету.

Як розповіла у своїй доповіді начальник управління соціального захисту Алла Петренко, це Положення передбачає механізм відшкодування коштів Броварській центральній районній лікарні за ліки.

Алла Петренко

Виконком також дав протокольне доручення заступнику міського голови з гуманітарних питань Ларисі Виноградовій зустрітися з управлінням соціального захисту населення, службою у справах сім’ї та дітей, представниками первинної та вторинної ланки медичної допомоги та радником міського голови з питань АТО Станіславом Мальцем і внести необхідні поправки до єдиної програми, яка передбачатиме список ліків, на які йтимуть відшкодування з місцевого бюджету.

Також виконком звернув увагу, що в програмі говориться про учасників АТО як чоловіків (у програмі записано, що членами сім’ї є батьки, дружина та діти), а на сході воюють також і жінки. Пані Петренко пояснила, що так записано в програмі, а отже в неї потрібно буде вносити зміни. Члени виконкому дійшли згоди, що реагувати на звернення будуть незалежно від того, чи учасник АТО чоловік чи жінка.

Як розповіла Алла Петренко «Трибуні-Бровари», програма підтримки бійців АТО вже діє. Кожного року затверджується нове Положення. Саме цим рішенням виконком на рік затвердив це Положення, яке передбачає механізм відшкодування коштів для Броварської центральної лікарні. В рамках цієї програми на 2017 рік закладено 300 тисяч гривень.

 

НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018