На останній сесії минулого року депутати затвердили міську програму «З турботою про кожного» на 2018-2020 роки. Крім того, проектом рішення було затверджено Порядок використання коштів міського бюджету для фінансової підтримки громадських організацій, діяльність яких має соціальне спрямування.

Головний розпорядник коштів – Управління соціального захисту населення – розпочав прийом документів громадських та благодійних організацій (фондів) соціального спрямування, та які мають бажання взяти участь у відборі для отримання фінансової підтримки з бюджету міста.

Прийом заяв та необхідних документів здійснюється управлінням соціального захисту населення (вул. Гагаріна, 18, каб. 210, т.4-60-98) до 18 січня 2018 року.

Для отримання бюджетних коштів громадські та благодійні організації (фонди) подають  звернення на ім′я міського голови. До звернення додаються:

– копія статуту (положення) громадської чи благодійної організації (фонду);

 – копія довідки про взяття на облік платника податків;

– копія довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ);

– напрямки використання, розрахунок та обґрунтування потреби в коштах;

– звіт діяльності громадської організації за минулий рік (у довільній формі);

– аналіз використання бюджетних коштів за минулий рік.

Відповідно до Порядку, подані документи виносяться на розгляд комісії з розподілу бюджетних коштів громадським та благодійним організаціям та мають бути розглянуті протягом двох тижнів з дня їх надходження.

До складу комісії увійшли: голова – Лариса Виноградова,  заступник – Алла Петренко, секретар – Наталія Печура, члени комісії – Альбіна Баба-Мірзоєва, Наталія Постернак, Сергій Бєльський, Ірина Веремчук, Андрій Дворнік (голова Громадської ради при виконкомі),  Андрій Лопатюк (депутати – за згодою).

Далі за результатами розгляду комісії управління соціального захисту населення готує проект рішення виконавчого комітету Броварської міської ради про розподіл коштів міського бюджету, передбачених на фінансову підтримку громадських, благодійних організацій на бюджетний рік.

Рекомендований обсяг бюджетних коштів, що виділяється громадським та благодійним організаціям (фондам), комісія визначає з урахуванням:

– першочерговості та соціальної спрямованості програм ( заходів) , що виконуються громадською чи благодійною організацією (фондом);

– участі громадської, благодійної організації (фонду) у проведенні загальнодержавних та міських заходів;

– наявності соціально-побутових проблем різних категорій населення, інтереси яких представляє громадська чи благодійна організація (фонд);

– результатів аналізу використання бюджетних коштів за минулий рік;

– детальних розрахунків та обґрунтувань за кожним напрямком використання коштів міського бюджету, поданих громадськими та благодійними організаціями.

Нагадаємо, за рахунок міського бюджету протягом 2017 року фінансувались Броварська міська організація ветеранів, міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста,  ГО «Можливо все», ГО «Мозаїка»,  Благодійна організація БФ «Інна»,  ГО «Авангард АТО Броварії», Центр реабілітації інвалідів «Прагнення» Броварського міського товариства інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату «Прагнення»,  Броварське відділення спілки ветеранів війни в Афганістані, Бориспільська міжрайонна територіальна організація УТОГ.

Поділитись

Про Автора

Від редакції

Редакція видання "Трибуна Бровари"