Броварчан закликають вимагати квитки за проїзд у маршрутках

Новини 12 Лют. 2017 р., 15:31 211

Ініціативна група «Проти ціни на проїзд. Бровари» виступила з пропозицією до броварчан: з понеділка вимагати квитки за проїзд у маршрутних таксі.

Минулої п’ятниці в ході «круглого столу» за участі перевізників було зазначено: пасажири мають отримувати від водія квиток. Він є підтвердженням страхування життя пасажира під час поїздки.

Кабінетом міністрів України 1996 року було прийняте «Положення про обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті». Із прийняттям цього Положення страхування пасажирів стало обов’язковим для всіх видів транспорту. Тобто перевізник повинен застрахувати пасажира. Страховка пасажирів від нещасного випадку входить до пакету дозвільних документів на пасажироперевезення. З іншого боку, вартість страхування входить до ціни квитка. Таким чином, за страхування від дорожньо-транспортної пригоди сплачує сам пасажир. Варіант не дуже зручний, але не найгірший.

Якщо пасажир має легальний квиток, він вважається офіційно застрахованим від ДТП. При нещасному випадку в разі летального наслідку виплата складе 100% страхової суми, тобто сім’я загиблого отримає 102 000 гривень. Якщо внаслідок аварії пасажир став інвалідом 1 групи, він отримає 90% від страхової суми — 91 800 грн.

До того ж, якщо кожен з пасажирів братиме квитки, це сприятиме висвітленню реальної картини щодо кількості пасажирів, які користуються транспортом. Адже власник не може знати, скільки людей скористалося послугами його компанії. Взявши квиток, ми можемо бодай мінімально захистити себе та сприяти контролю роботи водіїв, зазначається в повідомленні.

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018