Броварчан запрошують на шоу східних танців

Новини 03 Січ. 2017 р., 13:35 38

28 січня у ТРЦ «Термінал» відбудеться грандіозне видовище — концерт Bellydance gala show. Захід пройде в рамках міжнародного конкурсу зі східних танців. Оголошення про шоу було розміщено у Facebook.

Організатором заходу є школа східного танцю Ольги Маліновської. Це провідна школа з «танців живота» (bellydance) у Броварах та одна з найсильніших шкіл в Україні. Українські танцівниці стають чемпіонами світу та інших великих змагань вже понад 5 років поспіль.

У конкурсній програмі візьмуть участь діти 5-7, 8-12, 12-15 років, молодь 16-18 років і дорослі — 18-36 та 36+ років різного рівня виконавської майстерності. Змагання проходитимуть приблизно до 20.00. Після конкурсу — великий гала-концерт. Своє мистецтво продемонструють не лише українські танцівниці, а й гості з Молдови та Білорусі.

Організатори проекту зазначають: через велику кількість неякісного продукту існує багато чуток та міфів про східні танці: «це танці для повненьких», «це дуже сороміцькі танці на кшталт стриптизу», «дітям не можна виконувати східні танці» та ін. Тож нині всі бажаючі матимуть нагоду особисто побачити все на власні очі та підтвердити чи спростувати ці твердження.

Зазвичай на концертну частину таких фестивалів продають квитки, але нині організатори дарують місту «шматочок східної казки» абсолютно безкоштовно. Вхід на Bellydance gala show — вільний.

Гала-концерт відбудеться 28 січня (субота) у концерт-холі ТРЦ «Термінал». Початок о 21 годині.

НОВИНИ

15.01.2018
12.01.2018