Броварчан запрошують приєднатися до акції «Година Землі»

Новини 10 Бер. 2017 р., 12:01 78

25 березня 2017 року о 20.30 Україна приєднається до щорічної всесвітньої кампанії «Година Землі». Акція передбачає вимкнення непотрібного світла та електричних приладів на одну годину. «Година Землі» — символ стурбованості за майбутнє планети, уваги до природної спадщини, до питання захисту природи.

Вперше акція «Година Землі» відбулася 2007 року. Вона була ініційована Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до зміни клімату. Згодом про «Годину Землі» довідався весь світ. Минулого року до акції долучилися мешканці 172 країн світу.

2009 року до всесвітньої кампанії приєдналася й Україна. У нашій країні захід підтримують Міністерство освіти та науки України, Міністерство екології та природних ресурсів України та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Не лишаються осторонь і Бровари. На офіційному порталі міськради розміщено повідомлення про акцію. Цьогорічна кампанія, крім символічного відключення світла на 60 хвилин, робить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності та збереження навколишнього середовища, зазначається у повідомленні.

Також цього року фонд WWF у рамках акції «Година Землі» запрошує українців 25 березня відвідати заповідники, національні парки та інші природні об’єкти нашої країни. Цього дня люди матимуть можливість вийти разом з родинами на природу, щоби привчити дітей любити та охороняти її. За бажання можна допомогти паркам на волонтерських засадах роботою або іншими ресурсами.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017