У суботу в Броварах розпочинає свою роботу безкоштовна «Школа молодого актора», де викладатимуть справжні актори київських студій. Усі охочі зможуть навчитися особливостям акторської майстерності.

За словами організаторів Молоді Демальянсу, заняття триватимуть по 4 години та проходитимуть в парку «Перемога» (на галявині біля «мушлі») протягом чотирьох днів о 17:30 кожного дня.

  • 18 серпня розкажуть про «Мову тіла» та навички імпровізації. Спікером першого дня буде Гліб Омеля, актор київського театру імпровізації «Чорний квадрат».
  • 22 серпня актриса, драматург та режисер театральної колаборації «Щасливці» Олена Шамріна розкаже учням все про артикуляцію, зовнішні емоції та емоції голосом.
  • 26 серпня тему «Концентрація на собі, на своєму персонажеві та партнерах» представлять одразу два викладача: Шутий Богдан, актор голосу, режисер і куратор проекту “Аудіокниги” від Молоді ДА, та Ольга Лещик, актриса і танцюрист арт-колаборації “Щасливці”.
  • 29 серпня від Ольги Лещик учні дізнаватимуться про глибину персонажа та вивільнення внутрішніх емоцій.

Взяти участь у навчанні можуть усі бажаючи, незалежно від віку, попередньо зареєструвавшись за наступним посиланням: https://goo.gl/forms/zv7NxhofmXINrxB62

 

 

Поділитись

Про Автора