Броварчанки — золоті призерки чемпіонату з баскетболу

Новини 13 Бер. 2017 р., 12:04 52

У спортивній залі БСШ №7 відбувся щорічний чемпіонат з аматорського жіночого баскетболу Brovary Basketball 2017. В турнірі взяли участь команди «ДЮСШ», «Мобілоси» та «МОБІ» з Броварів, «Коршуни» з Житомира та НУБіП і «Koshki» з Києва. Про це повідомив Броварський спортивний портал.

На території шкільної їдальні впродовж турніру діяв фуд-корт, де хлопці з броварської команди «Mobi Boys» продавали їжу та напої, приготовані власноруч. Всі виручені кошти (понад 1400 грн) мають піти на закупівлю нової спортивної форми, бо зі старої хлопці вже повиростали.

Окрасою турніру стала київська команда «Koshki», у складі якої виступили жінки 55-65 років. Виходити і грати у такому віці — справді сміливий вчинок. Хоча у підсумку ветерани програли й посіли останнє, шосте місце, своєю майстерністю та ентузіазмом вони не раз порадували глядачів та учасників турніру.

Під час перерви між вирішальними матчами відбулися конкурси триочкових, штрафних кидків, кидків з половини поля, та наймасштабніший конкурс «Американка», або «данків» — найцікавіший вид кидка в баскетболі, де гравець стрибає вгору й руками кидає м’яч зверху в кільце. В результаті запеклої боротьби команди посіли наступні місця:

 1. «Мобілоси» (Бровари)
  2. «НУБіП» (Київ)
  3. « Коршуни» (Житомир)
  4. «МОБІ» (Бровари)
  5. «ДЮСШ» (Бровари)
  6. «Koshki» (Київ)

Переможці були нагороджені медалями, грамотами та подарунками. Змагання проходили за підтримки «Жіночої Ліги Героїв», ГО «МОБІ», Благодійного фонду розвитку громад «Лівобережна Київщина» та відділу молоді і спорту Броварської міськради.

Фото з соцмережі Facebook.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017