Броварчани одними з перших отримають картку мешканця Київщини

Новини 24 Січ. 2017 р., 14:58 142

Проект щодо створення електронної картки мешканця Київської області почали втілювати в життя. Відбулося перше обговорення з представниками органів місцевого самоврядування. Про це у своєму Facebook повідомляє голова Київської обласної ради Ганна Старикова.

У рамках пілотного проекту планується створити єдину картку, за допомогою якої мешканці області зможуть сплачувати комунальні послуги та отримувати соціальні пільги. Також введення картки дозволить налагодити систему надання медичних та освітніх послуг. Електронна картка має скоротити час, який мешканці області витрачають на відвідування медичних закладів та банків.

Впровадження електронних карток почнеться з міст Бровари, Біла Церква та Ірпінь. Згодом і в інших населених пунктах Київщини пільговики зможуть отримати картку мешканця області.

Поки що повноцінного комплексного рішення немає. Існує багато суто технічних питань. Так, послуги ЖКГ надаються як комунальними підприємствами, так і приватними структурами. А підприємства, в свою чергу, мають різне підпорядкування — міське, районне, обласне та державне. Тож перед робочою групою стоїть непросте завдання, підкреслила Ганна Старикова.

Нагадаємо, аналогічна «Картка киянина» була запроваджена у столиці 2011 року. Її можна використовувати як платіжну картку, квиток для проїзду в міському транспорті, а також пред’явник картки може купувати зі знижкою ліки в аптеках.

Фото — сторінка Ганни Старикової у Facebook.

НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018