Броварчани збирають гроші на мурал – у міськраді не дали

Новини 31 Сер. 2017 р., 15:26 97

Мешканці Броварів не дочекалися підтримки мерії і вирішили самотужки створити у місті мурал. Для збору коштів і обговорення майбутнього ескізу створили групу в соцмережах.

Зараз спільнота вже об'єднує 80 осіб.

«Ми звернулися до мера з проханням посприяти появі в нашому місті мурала. Але, як і очікували, отримали відповідь: на це немає коштів. Отже ми вирішили створити його власними силами! Для цього заснували групу, аби об'єднати сили людей, які хотіли б прикрасити Бровари яскравим і символічним муралом».

Нагадаю, Шостак Сніжана в липні цього року зверталася до Броварської міської ради з проханням створити мурал. Відповідь надійшла наступна — видатками з місцевого бюджету не передбачені витрати на подібні заходи.

На сторінці групи є опитування «Чи хотіли б ви, аби в Броварах з'явився мурал?»  І 27 людей проголосували «так», двоє лишилися байдужими. Городяни хочуть, щоб у місті намалювали велике полотно, яке б стало символом міста. Більше того містяни пропонують на появі одного мурала не зупинятися і хочуть зробити серію і маленьких графіті. Це може стати туристичною «фішкою» міста, переконані підписники спільноти.

Цікаво, що броварчани не тільки обговорюють існуючі в Україні і світі вуличні картини, а й вже прораховують, скільки буде потрібно зібрати коштів на створення муралу в Броварах.

Нагадаю, у Броварах зараз є 2 об'єкти стріт-арт культури — портрет Тараса Шевченка та прапор України.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017