Броварщина претендує на керівництво футболом Київської області

Новини, Новини Броварщини 20 Вер. 2017 р., 17:47 129

21 вересня футбольна Київщина обиратиме свого нового керманича. У  приміщенні Будинку футболу, де базується Федерація футболу України, окрім питання реорганізації обласної Федерації відбудуться вибори її голови.

Київська обласна федерація футболу «КОФФ» із громадської  організації стане Громадською спілкою «КОФФ» в організаційно-правовій формі «громадська спілка». Немає сумнівів, що делегати конференції проголосують за це.

На посаду ж голови КОФФ вирішив балотуватися представник Броварщини Віталій Крупенко, голова Погребської сільської ради, президент  ФК  «Десна» та капітан цієї команди.

У своїй передвиборній програмі молодий і талановитий керманич сільської громади зазначив, що  футбол у столичній області треба виводити на якісно новий рівень, створивши  сильну, професійну команду фахівців, які «… живуть футболом і футбол у них у  серці».

Серед першочергових завдань претендент на високу посаду голови КОФФ називає, зокрема, розбудову футбольних клубів в регіонах, які мають стати єдиним і потужним фундаментом розвитку і популяризації футболу. За умови наявності великої кількості клубів можна говорити  про динамічний розвиток футболу на Київщині.

Значну увагу, наголошує Віталій Крупенко у своїй програмі, потрібно приділити подальшому розвитку дитячо-юнацького футболу. Без цього не буде майбутнього.  Насамперед, потрібно швидко і рішуче модернізувати інфраструктуру, адже є випадки, і вони, на жаль, не поодинокі, коли діти займаються на абсолютно не придатних для цього стадіонах і майданчиках.

На думку пана Віталія, також важливими векторами діяльності штабу КОФФ потрібно обрати розвиток жіночого футболу, футболу для людей з різноманітними фізичними вадами, аматорського та для ветеранів. Словом, є комплекс завдань, над якими має працювати згуртована команда фахового штабу КОФФ.

Віталій Крупенко – один з тих, хто практично з нуля створював футбольну команду «Десна» та однойменний клуб. «Десна» за 10 років свого існування вигравала багато трофеїв у Броварському районі, кілька разів ставала переможцем Кубка регіональних чемпіонів тощо. Минулого року команда дебютувала у вищій лізі Київської області, і одразу стала віце-чемпіоном. Цього року «Десна» виграла Кубок області і є одним з лідерів регулярного чемпіонату.

А головне – у Погребах, громада якого у 2015 році обрала Віталія Крупенка своїм сільським головою і де дуже помітні значні зрушення в соціальній інфраструктурі, створена міцна база  для  подальшого розвитку футболу. За досить короткий час у Погребах побудований один з найкращих сільських стадіонів в області, стадіон зі штучним покриттям, ще цього року планується розпочати будівництво нової футбольної арени.

Головними конкурентами  Віталія Крупенка у боротьбі за  посаду голови Київської обласної федерації футболу стануть Леонід П’ята, викладач Київського Національного економічного університету ім. В. Гетьмана, який представляє Яготин, та Ярослав Москаленко, засновник ФК «Діназ» (Вишгород), народний депутат України.

Конференція КОФФ розпочнеться о 12.00  21 вересня у  приміщенні Будинку футболу.

Анатолій Гаркуша 

НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018