Броварська прокуратура виявила «чорних копачів» бурштину

Новини 11 Січ. 2017 р., 14:00 164

Днями на території Радинського лісництва ДП «Поліське лісове господарство» було виявлено 13 чоловіків, які займалися незаконним видобуванням бурштину. Про це повідомляє Броварська місцева прокуратура.

На місце події виїхали начальник Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури та слідчо-оперативна група. Під час огляду було виявлено та вилучено 60 камінців, схожих на бурштин, дві мотопомпи, два водозабірника, сокири, пожежні рукави, лопати та інше знаряддя, що використовується для намивання каміння.

За клопотанням Броварської місцевої прокуратури суд наклав арешт на все вилучене майно. За фактом було зареєстровано кримінальне провадження, передбачене ст. 240 ч. 2 Кримінального кодексу України (порушення правил охорони або використання надр). Санкція цієї статті передбачає штраф від 400 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі до 3 років, або позбавлення волі на аналогічний строк.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні перебуває на контролі місцевої прокуратури. Створено міжвідомчу робочу групу з питань виявлення та запобігання злочинам у сфері використання лісових ресурсів та незаконного видобутку корисних копалин.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018