Броварська школа №5 повертається до сортування сміття, щоб продемонструвати школярам важливість збереження довкілля. У приміщенні навчального закладу будуть розміщені сміттєві баки з наліпками відходів: макулатура, ПЕТ пляшки та плівка. Про це зазначено на сторінці школи в мережі FB.

У повідомленні зазначають, що майже два роки тому вже застосовувалася практика сортування відходів. На той час учениця звернулась до піклувальної ради школи з пропозицією встановити сміттєві баки для роздільного збору побутових відходів. Тоді за кошти батьків були придбані баки та розставлені в коридорах школи. Після навчального року, на літній період, їх занесли в підвал, де вони й залишались по сьогодні.

Відтепер школярів та батьків закликають нести в школу макулатуру, ПЕТ пляшки та плівку, які потім здаватимуть на переробку. Всі виручені кошти підуть на потреби школи.

А які умови в Броварах щодо сортування сміття мешканцями міста? 5 відповідей від місцевих посадовців читайте в нашому розгорнутому матеріалі “Чи готові Бровари до сортування сміття?”

 

Поділитись

Про Автора