Броварські каратисти повернулися з Будапешту з сімома нагородами

Новини 14 Лис. 2017 р., 16:14 581

Два І місця, два ІІ місця і три ІІІ місця — з такими результатами повернулася в Бровари із відкритого Кубку Світу збірна нашого міста з кіокушинкай-карате.

5-8 жовтня у Будапешті (Угорщина) відбувся  відкритий Кубок Світу з кіокушинкай-карате «World Dream Cup» (WKO ShinKyokushinkai) серед дітей, молоді, юніорів, дорослих і ветеранів у розділах «куміте» і «ката». Українська збірна повернулася з 58 медалями: 13 золотих, 16 – срібних, 29 бронзових.

Збірну Броварів і району представляли 12 спортсменів: 2 – з району і 10 – з міста. Юні спортсмени з Броварів поповнили скарбничку України сімома перемогами: двома І місцями, двома ІІ місцями та трьома ІІІ місцями.  

Перед початком засідання виконавчого комітету міський голова Ігор Сапожко нагородив юних каратистів грамотами та подарунками: Георгія Кармазіна – за І  і ІІІ місця, Анастасію Нестеренко —  за І місце, Катерину Гуріну — за  ІІІ місце, Андрія Сірика — ІІ місце, Ігоря Горобчука – ІІІ місце, Дениса Ладошкіна – ІІ місце та їхнього тренера Олександра Горбика.

Також мер подякував юним спортсменам за те, що прославляють Україну та, зокрема, Бровари, і побажав нових звершень та перемог.  

Як  розповіла журналістам «Трибуни-Бровари» учениця СШ №7 Настя Нестеренко, вона змагалася з чотирма угорськими спортсменками у ваговій категорії 55+. Усі чотири бої Настя виграла вже на 2 хв. Це не перша перемога юної каратисти. У квітні 2017 р. вона привезла з Іспанії кубок Європи. Тоді Настя виступала від клубу каратистів «Budokan». В Угорщину ж їздила у складі клубу «Спартанець».

Тренер Олександр Горбик (перший праворуч)


 Катя Гуріна (ліворуч) та Настя Нестеренко

Наймолодший у складі української збірної 10-річний Георгій Кармазін, який виступав у категорії – 35 кг, здобув найбільший арсенал перемог: два кубки — за І місце у розділі «куміте» та ІІІ місце — у розділі «ката». Лише півроку тому з чемпіонату Європи, що відбувався в Берліні, Жора привіз ІІ місце, а нині порадував свого тренера ще більшими успіхами. Жора займається карате з 3-річного віку.

Георгій Кармазін

Як розповів юний боєць, вирішальну роль у виборі саме цього виду спорту зіграв його старший брат, який у карате досяг чималих успіхів.  Однокласники, а навчається хлопець у 5 кл.  ЗОШ №1, часто просять його показати ті чи інші прийоми самозахисту, розповідає Жора, а от використовувати свої уміння на практиці – не доводилося.

А от 14-річній учениці ЗОШ № 9 Каті Гуріній – доводилося. «Я поверталася з тренування. Йшла собі і говорила по телефону. Раптом невідомий чоловік напав на мене і спробував  вирвати телефон. Але це йому не вдалося – я  його вдарила і втекла». В Угорщині Катя виборола ІІІ місце. Каже, для перемоги не вистачило загальної підготовки.

Через тиждень на юних спортсменів очікує чемпіонат України, що відбудеться у Львові. На цьому спортивний, досить плідний 2017 рік, броварські каратисти і завершать.

Фото — авторки

НОВИНИ

24.11.2017
23.11.2017
22.11.2017
21.11.2017