Броварські педагоги — переможці обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2017»

Новини 25 Січ. 2017 р., 18:03 109

Двоє броварських учителів — викладач біології Броварської гімназії імені Степана Олійника Нінель Холодна та вчитель початкових класів Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Ярослава Мусійчук перемогли на обласному етапі конкурсу «Вчитель року-2017» і візьмуть участь у наступному, всеукраїнському етапі. Про це розповіла заступник начальника управління освіти та науки міської ради Тамара Стельмах під час наради керівників навчальних закладів міста Бровари, яка відбулася у середу 25 січня.

Нінель Холодна стала переможницею в номінації «Біологія», а Ярослава Мусійчук в номінації «Початкова освіта».

Нінель Холодна


Ярослава Мусійчук

Обидва переможці нагороджені почесною відзнакою Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» «М. І. Пирогов — попечитель Київського навчального округу», яку вручив ректор Академії Іван Осадчий.

Також звання лауреата присвоєно у номінації «Інформатика» учителю інформатики Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лесі Гуназі. Вона в номінації посіла друге місце. Щоправда, як відзначили учасники наради, за відгуками журі та присутніх на конкурсі роботи пані Лесі отримали схвальні відгуки.

Леся Гуназа

Ще одним учасником обласного туру у номінації «Музичне мистецтво» була Оксана Боклан, вчитель музичного мистецтва Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. За інформацією керівників управління освіти, у пані Оксані не вистачило кілька років трудового стажу (одна з умов конкурсу), але при цьому її виступ і робота теж отримала схвальні відгуки журі.

Оксана Боклан

Як розповіла кореспонденту «Трибуна-Бровари» завідувач науково-методичного центру управління освіти і науки Олена Мартенко, обласний тур всеукраїнського конкурсу проходив у кілька етапів.

Перший — загальне знайомство, представлення та розповідь про досвід роботи, підготовка розробки трьох уроків та позакласного заходу, виконання контрольної роботи, проведення майстер-класу.

Другий — відкритий урок з дітьми, причому тему уроку та клас школи визначали жеребкуванням, і учасники конкурсу готувалися до них лише за пару днів. По закінченню уроку конкурсанти представляли детальний самоаналіз уроку.

Третій етап — презентація свого педагогічного стилю, практичні завдання, презентація освітнього проекту та експертиза підручника.

Дату початку всеукраїнського етапу конкурсу ще не визначено, однак, за словами пані Мартенко, планується, що це може бути квітень 2017 року, орієнтуючись на конкурси попередніх років.

Вітаємо учасників та переможців обласного конкурсу та бажаємо успіхів у наступних турах.

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018