Броварські рятувальники провели екскурсію для школярів

Новини 12 Бер. 2017 р., 14:45 24

Днями школярі Броварів мали можливість на власні очі подивитися, як працюють рятувальники. Група школярів завітала до 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Бровари. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Київській області.

У ході зустрічі дітям розповіли про умови праці рятувальників, про те, як вони ризикують власним життям, рятуючи людей. Безпека власного життя — понад усе, тож необхідно суворо дотримуватися правил безпечної поведінки у побуті та в різних надзвичайних ситуаціях, наголосили фахівці.

Особлива увага була приділена безпечній поведінці на кризі. З’ясувалося, що багато хто з дітей полюбляє зимову риболовлю, хокей, а дехто — просто ігри та пустощі на льоду. Але, як показала бесіда, мало хто з учнів має уявлення про безпечну поведінку на кризі, тим більше — про надання допомоги людині, яка провалилася під лід.

Для учнів було влаштовано екскурсію приміщеннями пожежно-рятувальної частини. Вони побачили, як черговий караул несе службу. Дітям продемонстрували пожежну техніку та рятувальне спорядження, розповіли про технічні можливості пожежних машин.

Екскурсія до рятувального підрозділу видалася дуже цікавою та змістовною. Школярі отримали багато вражень та емоцій, а головне — корисні знання, які можуть знадобитися в житті.

Фото — сайт ДСНС.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017