Броварські спецпризначенці вибороли «золото» у турнірі з фізичного багатоборства

Новини 11 Бер. 2017 р., 13:51 33

На початку березня у легкоатлетичному манежі Школи вищої спортивної майстерності відбулися перші змагання з фізичного багатоборства (кросфіту) «Перемагає сильніший» на першість Полку поліції особливого призначення ГУ НП у Київській області. Про це повідомив Броварський спортивний портал.

Кросфіт складається із силових вправ, а також вправ на спритність та силову витривалість. За словами заступника командира полку поліції особливого призначення та головного судді турніру Сергія Суржка, це саме те, що потрібно для поліцейського спецпідрозділу.

У змаганнях взяли участь шість команд, які представляли окремі структурні підрозділи полку. Кожна команда складалася з двох спортсменів — співробітників правоохоронних органів, які щодня несуть службу на території Київської області. Дистанція, яку проходили спортсмени, була поділена на два етапи. Змагання відбувалися у вигляді естафети між учасниками.

Командою, яка виборола перше місце та отримала перехідний Кубок найсильнішого підрозділу першості, стала рота спецпризначення з Броварів. Кращий особистий результат — у Романа Яворського (3 хв. 45 сек.). Він випередив свого переслідувача лише на дві секунди. Друге місце — у команди оперативної роти №5 з Ірпеня, команда оперативної роти №3 стала бронзовим призером змагань.

Переможці турніру отримали медалі, кубки та пам’ятні подарунки. Щиро вітаємо земляків з перемогою!

Фото — Броварський спортивний портал.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017