Броварському хлопчику терміново потрібні кошти на лікування!

Новини 01 Лис. 2015 р., 7:00 11

Школяр Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 Артем Нагайчук терміново потребує допомоги у лікуванні, а точніше — необхідні додаткові кошти для його лікування. Про це інформує офіційний сайт самої школи, це ж питання було порушено на Громадській раді при Управлінні освіти і науки, а згодом інформація поширена у соціальних мережах заступником голови Громадської ради Надією Лещик.

Йдеться про діагноз, який виявлений у хлопчика — лімфома Ходжкіна (Лімфогрануломатоз), а сам Артем перебуває на лікуванні у Республіканському науково-практичному центрі радіаційної медицини та екології людини в місті Гомель, Білорусь.

«Медичний заклад виставив рахунок за свої послуги 8478 доларів, що є важким фінансовим тягарем для сім’ї. Просимо проявити милосердя та співчуття, не бути байдужими, допомогти Артемові стати здоровим та життєрадісним. Будь які кошти надані Вами — це кроки до здоров’я хлопчини», — сповіщається на сайті школи №7.

При цьому у розрахунку медичного центру щодо вартості медичних послуг за підписом завідуючої гематологічним відділенням для дітей центру Ірини Ромашевської зазначається, що «за наявності токсичних та інфекційних ускладнень на фоні терапії, вартість медичних послуг може збільшитися на 20-30%».

Нагадаємо, що свого часу у Київському обласному онкологічному диспансері Артему встановлено діагноз лімфома Ходжкіна (лімфогрануломатоз) змішано-клітинний варіант, стадія ІІІВ. Кошти на лікування постійно збиралися адміністрацією школи, зокрема, під час благодійних акцій, але лікування та реабілітація дуже дорогі.

Для контактної інформації адміністрація Броварської спеціалізованої школи №7 дає телефон: 0(4594) 52-2-33.

1

2

3

4

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018