Броварський прокурор Олефіренко працюватиме на своїй посаді ще місяць

Новини 18 Лис. 2015 р., 12:52 336

До 15 грудня на посаді Броварського міжрайонного прокурора залишатиметься працювати Роман Олефіренко, після чого на його посаду буде призначено іншого фахівця.

Про це в розмові з кореспондентом видання «Трибуна-Бровари» розповів сам Роман Юрійович. Як, власне, і те, що з 16 грудня Броварська міжрайонна прокуратура буде реформована у Броварську місцеву прокуратуру компетенція якої охоплюватиме не лише м. Бровари і Броварський район, а й Іванківський, Поліський район, зону відсудження ЧАЕС  та місто Славутич. Зміниться й кількісний склад прокуратури: якщо зараз штат налічує 25 фахівців, то після реформи їх буде аж 46.

Нагадаємо, що такі реформації пов’язані із набуттям чинності нового закону «Про прокуратуру», метою якого є провести якісне оновлення її керівного складу, а від 20 липня уже розпочався конкурсі на заміщення посад керівників нових місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників.

Власне, на участь у конкурсі на посаду Броварського прокурора спочатку подали 56 кандидатів (серед них і діючий прокурор Роман Олефіренко), а вже до четвертого, останнього етапу, подолавши три етапи тестування, пройшло 16 кандидатів (Олефіренко не пройшов). Завершальним акордом конкурсу стане співбесіда.

Загалом список фіналістів виглядає так:

 1. Табалюк Сергій Костянтинович
 2. Галайба Владислав Олександрович
 3. Байрачний Андрій Леонідович
 4. Подгорець Сергій Васильович
 5. Гайфуліна Наталія Павлівна
 6. Леляк Ярослав Олександрович
 7. Саєнко Сергій Васильович
 8. Хатченко Тетяна Василівна
 9. Савченко Станіслав Вадимович
 10. Уманець Наталя Олегівна
 11. Грабар Сергій Васильович
 12. Неділько Сергій Анатолійович
 13. Котяш Андрій Іванович
 14. Кохан Євген Миколайович
 15. Бургела Олег Вікторович
 16. Жовнір Дмитро Васильович

Зазначимо, що до Конкурсної комісії Київського регіонального центру тестування, яка буде проводити співбесіду з кандидатами на посаду Броварського прокурора, увійшли окрім першого заступника Генпрокурора Юрія Севрука та заступника Давіда Сакварелідзе увійшов народний депутат України VI, VII та VIII скликань, колишній адвокат Юлії Тимошенко Сергій Власенко.

Проводитиметься завершальний етап конкурсу вже у четвер 19 листопада о 9.00.

Сам Роман Юрійович ситуацію прокоментував так: «Великий китайський філософ Конфуцій бажав своїм учням, щоби вони не зазнали життя в епоху змін». Я ж хочу вірити у те, що ці реформи та зміни підуть на користь Броварам. Особисто я ще не знаю, де буду працювати».

Фото — видання «Маєш право знати».

НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018