Броварський центр первинної медицини повертається на територію БЦРЛ

Новини 06 Лип. 2017 р., 16:06 533

Працівники Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги, які працюють у приміщенні на першому поверсі житлового будинку за адресою вулиця Гагаріна, 10 невдовзі повернуться у приміщення, розташовані на території Броварської Центральної районної лікарні.

Лікарі Броварського центру, очільником якого є головний лікар первинної ланки Ігор Кравцов, будуть працювати в корпусі швидкої допомоги поруч із хірургічним відділенням разом з працівниками служб швидкої та екстреної допомоги.

У корпусі зробили капітальний ремонт і 4 липня на територію БЦРЛ прибула міськрайонна комісія на чолі з міським головою Ігорем Сапожком, аби перевірити якість виконаних ремонтних робіт.

Фінансування ремонтних робіт корпусу, де розміщувалися кабінети працівників швидкої та екстреної служб допомоги, розподілили так: облаштування даху на себе взяла районна рада, усередині приміщення ремонт робили за кошти міського бюджету.

Конкурс на проведення ремонтних робіт (оздоблювальні та електротехнічні) виграла фірма ТОВ «Кімберліт Груп». Загальна вартість ремонтних робіт згідно угоди між головним лікарем Валентином Багнюком та директором фірми підрядника Людмилою Туглук склала 1 464 982,8 грн. За інформацією заступника головного лікаря з економічних питань Тетяни Щербак, ремонтні роботи по сантехніці склали близько 400 тис. грн.

На виїзне засідання комісії прибули: міський голова Ігор Сапожко, його заступник Олександр Резнік, депутати Борис Дудко та Юрій Скотніков, головний лікар БЦРЛ Валентин Багнюк, головний лікар Броварського центру первинної ланки допомоги Ігор Кравцов, заступник голови Броварської міської ради Анна Гаголіна, голова постійної комісії Броварської районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту Валентина Шульга, керівник «Київського обласного центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Олександр Курмишов та інші.

Як розповів міський голова Ігор Сапожко, за висновками комісії буде переглянуте рішення про те, щоб Броварський центр первинної медико-санітарної допомоги знову повернувся на територію БЦРЛ. На сесіях міської та районної рад має бути ухвалене рішення про те, як поділити приміщення між трьома службами — первинна ланка, «швидка» допомога та екстрена.

Під час засідання прозвучала інформація про те, що у зв’язку із закриттям у Борисполі приміщення для бухгалтерії служби екстреної допомоги, бухгалтерія просить дати їй приміщення у корпусі швидкої допомоги. Однак мер наполіг на тому, що усі адміністративні медичні служби не мають розміщуватися в одному корпусі із медичними фахівцями. «Приміщення швидкої допомоги не передбачатиме перебування в ньому адміністративних медичних служб. Так само і центральна поліклініка: там не можуть розміщуватися адміністративні служби, бухгалтерія. Там мають бути лікарі. А адміністративні служби можна розміщувати у будь-яких інших приміщеннях міста», — сказав Ігор Сапожко.

Також головний лікар ЦРЛ Валентин Багнюк наполіг на тому, що в кабінетах працівників екстреної та швидкої служб допомоги не повинно бути ліжок. «Має бути спільна кімната відпочинку, де можуть бути одне-два ліжка. Але не так, що мало не в кожному кабінеті. Працівники цих служб потрібні для того, щоб працювали, а не спали. Їм не для того платиться за добу як за 28 годин», — сказав Багнюк.

Під час огляду приміщення, комісія звернула увагу на те, що в кожної зі служб окрема їдальня. Члени комісії запропонували об’єднати кухонні та харчові кімнати в одну спільну їдальню для всіх служб, внаслідок чого кілька приміщень звільниться для інших потреб.

Як розповів керівник «Київського обласного центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Олександр Курмишов, до кінця поточного року з Броварів виїде диспетчерська служба екстреної допомоги і перебазується до Білої Церкви. Також пан Олександр повідомив, що за норми 14 бригад екстреної допомоги, на Броварський район зараз є 6, але до кінця року буде створено ще 2.

У підсумку члени комісії дійшли згоди, що ремонт приміщення проведений на належному рівні, залишається лише облаштувати спільну кімнату для відпочинку та об’єднати три їдальні корпусу в одну спільну. З дня на день лікарі Броварського центру первинної ланки переїдуть у корпус швидкої допомоги.

Нагадаємо, до того часу як Броварський центр первинної медицини розміщався у будинку на Гагаріна, 10, там знаходилася державна нотаріальна контора. Як розповів «Трибуні-Бровари» головний лікар первинної ланки Ігор Кравцов, він звернеться до відділу комунальної власності Броварської міської ради з проханням, щоб у будинку на Гагаріна, 10 приміщення залишилося за його центром, аби там було адміністративне приміщення. «З приміщення за адресою Гагаріна, 5, де адміністративно-управлінський відділ, ми не виїжджатимемо. Але потрібно розширятися, тому на Гагаріна, 10 проситимемо, щоб приміщення закріпили за нашим центром, як ще одне адміністративне», — повідомив Кравцов.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017