Минулого четверга до міста надійшли 15 тис. бланків листків про тимчасову непрацездатність. Ті, хто змушений був отримати звичайну довідку, тепер зможе обміняти її на «лікарняний». Про це під час сьогоднішньої оперативної наради за участі міського голови розповів Ігор Кравцов, керівник Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Зазначимо, головні лікарі міста раніше скаржились про брак і відсутність бланків листів про тимчасову непрацездатність. Протягом останніх декількох років така ситуація виникала неодноразово. Своє невдоволення також висловлювали і дописувачі соцмереж.

Зауважимо, що в четвер стало відомо, що бланки таки надійдуть найближчим часом. Як повідомили в Київській обласній державній адміністрації, у переддень до КЗ КОР «База спецмедпостачання» 585 тис. «лікарняних». Міністерство охорони здоров’я України уклало договір про закупівлю 7 691 424 листків тимчасової непрацездатності на суму 2 768 912,64 гривень з переможцем торгів – ДП Поліграфічний комбінат «Зоря». Торги відбулися.

Під час оперативної наради 13 серпня очільник первинної медицини Броварів Ігор Кравцов звернувся до керівників підприємств. Він попросив повідомити громадян, що тепер люди можуть обміняти отримані раніше довідки на листи про тимчасову непрацездатність.

Слід зазначити, що, відповідно до нормативних документів, листки про тимчасову непрацездатність є гарантією для оплати «лікарняних» коштів у період хвороби. Окрім того, для застраховані особи на випадок захворювання саме цей документ може стати підставою для відкриття страхового випадку.

Поділитись

Про Автора

Дмитро Карпій