Шоу-програма «Вар’яти», вистава «Про що мовчать чоловіки» та аншлаги на «Лісапетний батальйон» і «Лейся, песня». Це – популярні культурні події у Броварах, які відбудуться у лютому. Протягом місяця жителі міста ще встигнуть сходити на діджейські вечірки та різні літературні й мистецькі заходи.

Уже завтра, 13 лютого, о 18:00 в Дитячій школі мистецтв, що на бульв. Незалежності, 12-В, відбудеться лекція, присвячена 130-річчю з дня народження українського педагога й музики Лева Ревуцького.

Свято закоханих у західному світі прийнято святкувати уже за два дні – 14 лютого. Саме цього дня у броварському «Терміналі» виступить російсько-український гурт 1990-х років «Ненсі». Колектив, який саме зараз відзначає своє 25-річчя, обіцяє заспівати свої відомі хіти.

Гурт вирішив не скасовувати своїх ювілейних концертів попри смерть соліста торік

До Дня святого Валентина  кілька заходів планує і броварський відділ культури. Уже завтра, 13 лютого, в міському клубі по вул. Гагаріна, о 18:00 відбудеться музичний вечір. Там само, 14 лютого, о 14:00 проведуть тематичний святковий захід. А о 16:00 в дитячій школі мистецтв запланована експозиція робіт до свята кохання.

15 лютого в «Прометеї» відбудеться концерт ВІА «Лейся, песня». Втім, усі квитки на концерт уже продано. Тож охочі цього п’ятничного вечора розважитись можуть відвідати виставу «Про що мовчать чоловіки» у «Терміналі». Початок – о 19:30. Але квитки на захід теж швидко розбирають.

16 лютого в нічному клубі «Позитив», що на вул. Степана Бандери, 18, відбудеться вечірка «UA house records». На святі виступатимуть Konstantin Ozeroff, Sky, Mordax Bastards, Malyar, Beat Boy, Y:K та інші. А наступного дня, 17 лютого, в «Прометеї» виступить «Лісапетний батальйон». Утім, як і в грудні, квитки на концерт розпродали завчасно.

20 лютого об 11:00 у Дитячій школі мистецтв відбудеться обласний академічний концерт фортепіанного відділу. А 21 лютого, до Міжнародного дня рідної мови влаштують дві виставки. У бібліотеці для дітей, що по вул. Лагунової, 4, о 15:00 – книжкова. А об 11:00 на Фейсбуці представлять тематичний огляд літератури.

Цього ж дня, 21 лютого, о 20:00 у «Терміналі» український комік Сергій Притула представить своє популярне шоу «Вар’яти». Квитки на захід майже розпродані. 22 лютого в нічному клубі «Позитив» влаштують «RNB Boom». Гостей розважатимуть Dj Lady, Dj Bondarchuk та Mc Rodrigez. А 23 лютого у закладі виступить Mr. Sunny (Dj Kirill Kirienko та Mc Rodrigez).

24 лютого о 18:00 у міському клубі проведуть захід для дітей на тему «Що посієш, те й будеш пожинати». Цього ж дня на 12:00 у броварському музеї, який розташований в іншому приміщенні по вул. Гагаріна, 6, відбудеться зустріч броварського творчого об’єднання «Криниця».

27 лютого об 11:00 в дитячій школі мистецтв розпочнеться обласний академічний концерт струнно-щипкового відділу. А наступного дня, 28 лютого, о 16:00, там проведе майстер-клас Ганна Смєхова, заслужена працівниця культури України, викладачка-методистка академії ім. Глієра.

Слід зазначити, що протягом усього місяця у броварському краєзнавчому музеї тривають оглядові та тематичні екскурсії. До того ж, за інформацією закладу, з 6 лютого тут виставлено для огляду 60 робіт художника із Семиполок Олега Запорожця.

Поділитись

Про Автора

Дмитро Карпій