Через снігопад у Броварах створено Штаб з надзвичайних ситуацій

Новини 06 Лют. 2017 р., 9:22 287

Погодні умови створили у місті Бровари справжній транспортний колапс: із ночі йде величезний снігопад.

Хуртовина спричинила на дорогах міста довгі затори. Практично не рухається вулиця Київська, особливо величезне скупчення машин від зупинки «Розвилка» у напрямку столиці. А на виїзді з міста в районі зупинки «Автошкола» навіть сталося ДТП.

Через негоду у Броварській міській раді навіть відмінили традиційну оперативну нараду виконавчих органів влади. Замість неї міський голова Ігор Сапожко скликав нараду з питань надзвичайних ситуацій. В залежності від характеру надзвичайних ситуацій, до неї входять представники комунальних служб, КП «Бровари-Благоустрій», КП «Броваритепловодоенергія», управління економіки, спецвідділу з контролю за благоустроєм, управління освіти і науки, відділ з надзвичайних ситуацій, представники Броварських управлінь ДСНС та поліції. За підсумками наради було створено Штаб з надзвичайних ситуацій, який координуватиме дії комунальних служб по розчищенню доріг від снігу.

Як розповів кореспонденту «Трибуна-Бровари» керівник КП «Бровари-Благоустрій», снігоприбиральні роботи почалися ще вночі о 23.20, на розчищення доріг було задіяно максимальну кількість техніки.

За словами заступника міського голови Олександра Рєзніка, усі відділи та служби, які так чи інакше пов’язані з ліквідацією наслідків снігових заметів, отримали завдання і приступили до роботи. Уже за годину, за словами пана Рєзніка, Штаб та члени виконкому вирушать по місту з перевіркою, як виконуються вказівки та завдання по снігоприбиральним роботам.

Уникнути заторів та величезних черг людей на зупинках в очікуванні транспорту не вдалося.

[Not a valid template]

НОВИНИ

18.01.2018
17.01.2018