У Броварах зріжуть 116 дерев, які становлять небезпеку для дітей на територіях шкіл, садочків та інших закладів освіти й виховання. Найбільше насаджень зникне в садочках «Ластівка» (14), «Віночок» (17) і «Перлинка» (31). Про це йдеться в ухваленому сьогодні, 7 серпня, рішенні виконкому Броварської міської ради.

Як зауважив під час засідання виконкому заступник міського голови Григорій Голубовський, дерева, винесені на видалення, є аварійними та загрожують життю і здоров’ю дітей. Відповідно до рішення, 107 дерев різних видів має спиляти управління освіти і науки. Іще 9 сосен – дитяче містечко «СОС».

Проект рішення виконкому, затверджений без змін 7 серпня

Головний спеціаліст із питань екології Юрій Жимайлов анонсував зрубування чергової “порції” дерев ще під час учорашньої оперативної наради. З його слів, станом на понеділок саме закінчили обстеження насаджень у загальноосвітніх і дошкільних закладах освіти – виявили дуже багато сухих дерев по школах.

Уже цього тижня планують видати ордери на видалення рослинності, зазначив чиновник. Для зрізання дерев необхідно найближчим часом створити відповідну бригаду.

Водночас, міський голова Ігор Сапожко під час оперативної наради дав вказівку зв’язатися з поліцією для обстеження сосен у лісових масивах – задля виявлення зараження верхівковим короїдом. Мер зауважив, що правоохоронний орган саме отримав від міста дрон у подарунок.

Поділитись

Про Автора

Дмитро Карпій