Чорновик меморандуму зі «Скандією»: п'ять дитсадочків, дві школи, поліклініка, та парк з озером

Новини 02 Лют. 2017 р., 19:31 936

6 або 7 лютого (дата уточнюється) у Броварській міській раді відбудеться робоча зустріч з розробки Меморандуму між міською радою та забудовниками ІІ житлового району міста. Про це у бесіді з кореспондентом «Трибуни-Бровари» розповів секретар міської ради Петро Бабич. Нагадаємо, що на території площею близько 80 га будується Житловий комплекс «Скандія», а забудовниками є три компанії — ТОВ «Афродіта», ТОВ «Житлово-Сервісна компанія» та ТОВ «Просперітатіс».

За словами Петра Бабича, склад робочої групи формується. Хто туди може увійти, пан Бабич не повідомив, пославшись на те, що під час розмови у нього не було з собою списку, а пригадати сходу він не може.

Як стало відомо «Трибуні-Бровари», на засідання робочої групи виноситься проект Меморандуму про співробітництво у сфері містобудівної діяльності. Це, як розповіли кореспонденту представники компаній ЖК «Скандія», спільний, узгоджений із Броварською міською радою «чорновий» варіант проекту.

«Ми дійшли згоди із представниками Броварської міської ради, що «чорновий» варіант проекту Меморандуму узгодимо спільно і винесемо на відкриту робочу зустріч.

До робочої зустрічі ми не можемо, за домовленістю, давати коментарі. Водночас, ми наполягали на тому, щоб таке відкрите засідання було, оскільки сповідуємо принципи відкритості і прозорості.

Ми готові врахувати думки і побажання, які звучатимуть під час робочої зустрічі і відповісти на запитання журналістів», — повідомили представники компаній забудовника ЖК «Скандія». Також забудовник розповів, що Меморандум це не лише психологічно-символічний жест, це ще й документ, який матиме юридичну силу і порушення умов якого можна буде оскаржувати у суді.

Відзначимо, що при узгодженні «чорнового» варіанту жодних відкритих зустрічей на рівні ЗМІ або депутатів не було. На прохання «Трибуни-Бровари», депутати надали варіанти Меморандумів «від БМР» та «від ЖК «Скандія» ідентичні, тобто, вже узгоджені.

«Чорновий» варіант проекту Меморандуму передбачає, що забудовники ЖК «Скандія» беруть на себе зобов'язання побудувати очисну дощову систему, колектори, насосну станцію, артсвердовини. А також — 5 дитячих садочків, 2 школи, поліклініку, ТРЦ та парк з озером.

Відзначимо, що у проекті Меморандуму фігурують дві сторони: одна — компанії забудовників, друга — як представник виконавчого комітету міської ради міський голова Ігор Сапожко. На відміну від Меморандуму із забудовником ТОВ «Альянс-Новобуд», тут не йдеться як про сторону ні про депутатський корпус, ні про громаду.

Нагадаємо, що, в принципі, тема Меморандуму зі «Скандією» «народилася» після того, як депутат Броварської міської ради Юрій Скотніков ініціював проект рішення, який передбачав розірвання угод із забудовниками. Під час депутатських комісій із земельних питань проект спочатку відклали на довивчення, а потім перевели у русло підготовки до Меморандуму.

В «новітній» історії Броварської міської ради VII скликання такий Меморандум із забудовниками буде вже другий.

Ще одне засідання Координаційної ради по впровадженню та реалізації бюджету участі (Громадський бюджет) у місті Бровари відбудеться, за словами Петра Бабича, вже після сесії міської ради.

МЕМОРАНДУМ про співробітництво у сфері містобудівної діяльності:

[Not a valid template]

 

 

 

 

 

 

План реалізації проекту будівництва комплексу споруд мереж дощової каналізації,мереж господарсько-побутової каналізації та дренажу (додаток1 до Меморандуму)

[Not a valid template]

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018