Депутату Черепейніку приписали «міфічне» львівське сміття

Новини 02 Лют. 2017 р., 17:17 81

1 лютого броварський інтернет-простір завалила «лавина львівського сміття» — на сайті «Антикор» була опублікована стаття «Львівське сміття везуть до Броварів». На думку «борців з корупцією», відходи будуть завозити на переробку в Бровари ПП «Бровари Вторма». З невідомих причин журналісти у своєму «матеріалі» пов’язали депутата Броварської міської ради Леоніда Черепейніка з даним приватним підприємством, тоді як Черепейнік є власником ТОВ «Бровари Вторма».

ТОВ «Бровари Вторма» на своїй офіційній сторінці розмістило спростування.

У ньому, зокрема, зазначається, що матеріал з сайту АНТИКОР не має жодного стосунку до діяльності ТОВ «Бровари Вторма». Власник підприємства Леонід Черепейнік офіційно заявив: «Жодної угоди «Бровари Вторма» з Львівською мерією не підписувала і жодного сміття у місто Бровари зі Львову ми не завозимо, не переробляємо, і, тим більше, не спалюємо».

До появи такої статті, як повідомляє сайт «Бровари-Вторма», є дві версії.

Перша — активна політична позиція власника компанії «Бровари Вторма», як опозиційного до місцевої влади депутата.

Друга — що компанія зіткнулася з діяльністю шахраїв. Протягом 2014—2016 рр. було виявлено, що в західному регіоні України (у Львівській і Волинській областях) невстановлені особи підробляють договори на купівлю вторинної сировини від імені компанії ПП«Бровари Вторма», з метою отримання незаконного прибутку.

Як говориться у заяві, відповідно до висновку експерта, який проводив судово технічну експертизу документів нібито підписаних директором ПП «Бровари Вторма» з відтиском печатки нібито ПП «Бровари Вторма», прийшов до однозначного висновку:  на досліджених документах відтиск печатки виконаний не печаткою  компанії  ТОВ «Бровари Вторма», а підпис на документах виконано не директором ТОВ «Бровари Вторма».

У зв’язку з цим було відкрито кримінальне провадження та проведено розслідування за фактом підробки документів на приймання вторинної сировини компанією ТОВ «Бровари Вторма».

Неперевірену інформацію з сайту antikor.com.ua підхопили і інші сумнівні видання, тому дивною є відсутність пікетів під міською радою з вимогою до міського голови зупинити вантажівки з міфічним львівським сміттям. Хоча, «перші ластівки» вже є…

 

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018
15.01.2018