Депутати перевірять майно, яке списує управління освіти

Новини 29 Січ. 2017 р., 19:02 218

На сесії, яка відбудеться 9 лютого, міська рада може підтримати проект рішення «Про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади м. Бровари».

У проекті йдеться про списання комунального майна, що перебуває на балансі Управління освіти і науки, а також КП «Бровари-Благоустрій».

Депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства зацікавили деякі пункти додатків до проекту рішення.

Так, згідно додатку про майно, що перебуває на балансі Управління освіти, збираються списувати посудомийну фронтальну машину (рік введення в експлуатацію 2010-й). Первісна вартість її 36 750 грн., залишкова — 12 556 грн., яка знаходиться в експлуатації ЗОШ №1. Пояснення: техніка ремонту не підлягає, бо відсутні запчастини.

Депутати зацікавилися, чому техніка набагато давніша, використовується в роботі, а тут, відносно нову, уже списують.

Доповідачі дещо здивували поясненням, що деталі для ремонту техніки уже не випускають. А на запитання щодо актів чи заключень, повідомили, що визначення надав Броварський побуткомбінат. У відповідь на це депутати, зокрема, Вадим Андрієвський, наголосив на тому, що такі заключення мають надавати сервісні компанії, які обслуговують таку техніку.

Вадим Андрієвський

Комісія ухвалила рішення зняти пункт на довивчення і виїхати на місце та перевірити, чи справді техніка не підлягає ремонту. За протокольним дорученням, зробити це потрібно до сесії міської ради.

Розглядаючи пункт щодо списання комунального майна КП «Бровари-Благоустрій» (загальна вартість — 346 158,07, залишкова — 26 413,75), депутати наголосили, що обов’язково повинні бути визначені відповідальні за зберігання техніки і майна, яке є комунальною власністю.

«Ми виділяємо кошти з бюджету на придбання техніки, потім її розікрадуть, розламають за кілька років і вона списується. А відповідальності ніхто не несе», — звернув увагу Вадим Андрієвський. Також депутат розповів, що він був свідком ситуації, коли одну і ту ж техніку списують під різними інвентарними номерами.

А ось помічник депутата міської ради Андрія Саука Ангеліна Козлова нагадала, що в травні 2008 році на «Службу замовника» (нині ліквідована) було закуплено 5 сміттєвозів по ціні 70 тисяч доларів, які були за чотири роки списані.

«Ті машини «померли» ще в 2012 році. Із закриттям підприємства списали і сміттєвози. Нещодавно (у вересні — прим. Т. Б.) депутатами-членами бюджетної комісії було включено пункт про закладення коштів у розмірі 2,1 млн. грн. на снігоприбиральні машини. Сума приблизно така сама, як купувалися сміттєвози — 75 тисяч доларів. Головне, щоб ці машини не спіткала доля тих сміттєвозів, які були свого часу куплені для «Служби замовника», — зауважила пані Козлова.

Поки що депутатська комісія підтримала проект рішення.

Відзначимо, що у бесіді з кореспондентом «Трибуна-Бровари» керівник КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко пообіцяв наочно продемонструвати усю техніку, яка списується та не підлягає ремонту.

Перелік комунального майна на балансі Управління освіти, яке списується:

[Not a valid template]

Перелік комунального майна на балансі КП «Бровари-Благоустрій», яке списується:

[Not a valid template]

 

НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018