Депутати погодили будівництво стадіону у парку «Перемога» та відмовили ТОВ «Основа» в розподілі землі

Новини 09 Лют. 2017 р., 15:04 254

9 лютого на сесії міської ради депутати підтримали додаткові питання-пропозиції від Відділу капітального будівництва.

Проголосували «ЗА» наступні проекти:

«Про внесення змін та доповнень до міської Програми «Загальна середня освіта» на 2015—2018 р., затвердженої рішенням Броварської міської ради від 25 грудня 2016 року.

Проектом передбачено:

— Будівництво адміністративного будинку з благоустроєм прилеглої території та культурно-виставковим комплексом з глядацькою залою на 448 місць по вул. Гагаріна, 18 в м.  Бровари.

План на 2017 рік — 200 тис. грн.

— Будівництво комплексу загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів по вул. Симоненка Василя, 103 в 5 мікрорайоні ІV житлового району м.  Бровари Київської області.

План на 2017 рік — 2 200 тис. грн.

— Реконструкція дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу «Зірочка» по вул. Ярослава Мудрого (Кірова), 3-Б в м.  Бровари Київської області.

План на 2017 рік — 100 тис. грн.

— Реконструкція дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу «Оленка» по вул. Лагунової Марії, 18-А в м.  Бровари Київської області.

План на 2017 рік — 10 650 тис. грн.

— Будівництво футбольного стадіону в парку «Перемога» м.  Бровари Київської області.

План на 2017 рік — 6 836,4 тис. грн.

— Реконструкція спортивного комплексу «Світлотехнік» по вул. Броварської сотні (Чкалова), 7 у м.  Бровари Київської області.

План на 2017 рік — 100 тис. грн.

Про внесення змін до «Міської програми по будівництву та реконструкції вулично-шляхової мережі на 2016—2020 роки» затвердженої рішенням Броварської міської ради від 28 січня 2016 року.

Відділ капітального будівництва передбачає на реконструкцію магістральної вулиці загальноміського значення (вул. Київської) в м.  Бровари (від пл. Шевченка до вул. Гагаріна) на 2017 рік 16 млн. грн. Додаток до проекту.

Про внесення змін до «Міської програми по будівництву та реконструкції інженерних мереж на 2016—2020 роки» затвердженої рішенням Броварської міської ради від 28 січня 2016 року.

Тут передбачається на 2017 рік:

— на будівництво водовідводу дощових та талих вод по масиву «Оболонь» в м.  Бровари Київської області (ділянка від масиву «Оболонь» до вул. Київської) — 2 млн грн;

— на будівництво водовідводу дощових та талих вод по 10 мікрорайону в м.  Бровари. 1-ша черга. Ділянка від вул. Возз’єднання до вул. Осипова — 1 млн грн;

— на будівництво напірної каналізації та водопроводу у м.  Бровари по вул. Онікієнка Олега (Кутузова) — 2,55 млн грн;

— на будівництво мережі дощової каналізації по вулицях Чорновола і Фельдмана в м.  Бровари— 2,28 млн грн.

Додаток до проекту.

Міський голова Ігор Сапожко та керівник Відділу капітального будівництва Людмила Павлик заявили, що Держказначейство не зможе вчасно виділити бюджетні кошти, оскільки проекти не затверджені.

У підсумку депутати після тривалих дискусій ухвалили рішення.

При цьому під час голосування за проект рішення №22 «Про припинення права користування земельними ділянками, затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок у користування, та передачу у власність…», пункт 10 депутати не підтримали. У цьому пункті проекту планувалося надати згоду на поділ земельної ділянки, що перебуває в користуванні на умовах оренди товариства з обмеженою відповідальністю «Основа» площею 10,4365 га для будівництва та обслуговування промислового логістичного комплексу — землі промисловості, по вул. Підприємницькій, 9.

Як розповів депутат Леонід Черепейнік, підтримувати ТОВ «Основа» не можна, оскільки спочатку керівництво компанії вело переговори з міською радою щодо сплати пайової участі та її суми, а потім, заявивши, що міська влада займається шантажем, відмовилося сплачувати кошти до місцевого бюджету. Пан Черепейнік рекомендував не підтримувати підприємство, допоки те не почне вести ґрунтовні переговори щодо сплати пайової участі і не сплатить усю необхідну суму.

Присутній керівник ТОВ «Основа» раптом заявив про те, що депутат Леонід Черепейнік у телефонній розмові вимагав у нього кошти на ремонт школи. Сам же пан Леонід пояснив, що телефонував не він, а йому, і в телефонній розмові він говорив не про ремонт конкретної школи, а про те, що броварські школи потребують ремонтів у принципі. Тож говорити про подібну компенсацію пайового внеску можна, якщо промоніторити, яка ситуація з ремонтами шкіл у місті, і запропонувати зі свого боку якісь конструктивні пропозиції.

Депутати висловили своє ставлення до слів керівника ТОВ «Основа» голосуванням: пункт 10 проекту — надати згоду на поділ земельної ділянки площею 10,4365 га для будівництва та обслуговування промислового логістичного комплексу по вул. Підприємницькій, 9 — не підтримано.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018
15.01.2018