Держспоживслужба про випадки ботулізму в Києві: рибу купували в «Каравані» та «Мегамаркеті»

Новини 30 Тра. 2017 р., 13:37 127

У столиці троє людей отруїлися рибою, купленою в супермаркетах. За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, зареєстровано три випадки захворювання на ботулізм у мешканців Києва. Всі ці випадки пов’язані зі вживанням в’яленої риби різних видів, придбаної в супермаркетах міста.

Два випадки захворювання на ботулізм, один з яких летальний, зареєстровані у киян, які вживали в їжу в’ялену рибу (ляща та тарань), яка була придбана в гіпермаркеті «Караван» за адресою: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 13Б. Третій хворий вживав в їжу в'яленого коропа, придбаного в супермаркеті «Мегамаркет» за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 50.

Відзначається, що риба, придбана в київському гіпермаркеті «Караван» та супермаркеті «Мегамаркет», була вироблена підприємством, розташованим в м. Світловодськ Кіровоградської області. Наразі Держпродспоживслужбою спільно з Управлінням захисту економічної безпеки Національної поліції України  в м. Києві проводяться відповідні заходи. У Києві тимчасово заборонена реалізація зазначеної продукції, громадянам, які її придбали,  наполегливо рекомендується утриматись від вживання її в їжу до з’ясування обставин.

Фахівцями ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві розпочато проведення позапланового заходу (обстеження) ТОВ «ЛАБР» за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 50 та ТОВ «Група рітейлу України» за адресою: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 13Б. За результатами обстеження буде вжито адекватні до ситуації заходи реагування.

Нагадаємо, 17 травня до реанімаційного відділення Броварської центральної районної лікарні поступив чоловік із діагнозом «ботулізм з тяжкою формою перебігу». 50-річний мешканець Броварів захворів на ботулізм після вживання в’яленого коропа, придбаного також у магазині ТМ «Мегамаркет». 

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017