Дітей Київщини запрошують на екскурсію до обласної прокуратури

Новини 18 Чер. 2017 р., 12:35 41

У прокуратурі Київської області відбудеться ознайомлення дітей та підлітків з роботою наглядового органу. Захід ініційовано прокурором Київщини Дмитром Чібісовим, повідомляє прес-служба прокуратури.

Взяти участь у заході можуть всі бажаючі діти віком від 9 до 14 років.

«Діти — це наше майбутнє, тому необхідно приділяти належну увагу їхньому розвитку та освіті. Вказаний захід допоможе дитині зрозуміти, що саме робить прокуратура, які функції вона виконує. Діти повинні усвідомлювати, що за будь-яке правопорушення існує відповідальність, тому треба бути свідомим та відповідальним громадянином своєї держави. Можливо, хтось із дітей після зустрічі з прокурорами сам захоче стати в майбутньому співробітником правоохоронних органів та стати на варті Закону», –– наголошує прокурор області Д. Чібісов.

Екскурсію будівлею прокуратури Київської області проведе сам прокурор разом зі своїми заступниками та начальниками управлінь та відділів. Дітям розкажуть як співробітники прокуратури відстоюють законну позицію під час розслідування кримінальних проваджень, чим саме займається кожне управління.

Підліткам буде цікаво змоделювати в ігровій формі ситуації, з якими у своїй роботі зустрічаються прокурори. А наостанок на дітей чекають сувеніри та подарунки, а також смачний обід.

Заявки приймаються на електронну пошту. У листі необхідно зазначити:
— прізвище, ім’я та по батькові дитини;
— дату народження;
— дані свідоцтва про народження;
— фото;
— контактний номер телефону;
— місце проживання.

Інші деталі будуть повідомлені учасникам додатково.

НОВИНИ

24.11.2017
23.11.2017
22.11.2017
21.11.2017