Для директорів шкіл е-декларації скасовані

Новини 06 Січ. 2017 р., 10:01 36

Керівники загальноосвітніх навчальних закладів звільнені від заповнення електронних декларацій. Про це йдеться у прикінцевих положеннях Закону «Про вищу раду правосуддя», який набув чинності 5 січня цього року, повідомляє LB.ua.

Не будуть заповнювати е-декларації керівники закладів освіти (крім керівників вищих навчальних закладів та їхніх заступників), науки (крім президента НАН України та національних галузевих академій наук, перших віце-президентів, віце-президентів і головних вчених секретарів НАНУ і національних галузевих академій наук, інших членів президії НАНУ та президій національних галузевих академій наук).

Також норма щодо обов’язкового заповнення електронних декларацій не поширюється на посадових осіб установ та організацій сфери соціального обслуговування населення, соціальної та професійної реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів, соціального захисту ветеранів війни та учасників АТО.

Окрім цього, звільнено від електронного декларування керівників закладів охорони здоров’я центрального, обласного, міського (міст обласного значення, Києва та Севастополя) рівнів. Не будуть подавати е-декларації керівники закладів культури, мистецтва, відновлення та збереження національної пам’яті, фізичної культури, спорту та національно-патріотичного виховання.

Нагадаємо, починаючи з вересня 2016 року е-декларації подавали держслужбовці, які обіймають відповідальні та особливо відповідальні посади. Це понад 50 тисяч чиновників — починаючи від Президента України та голови Уряду, міністрів, народних депутатів, і закінчуючи керівниками департаментів виконавчих органів влади. Решта держслужбовців почне заповнювати електронні декларації з 1 січня 2017 року.

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018