Для лікарів зроблять спеціальні ключі від домофонів

Новини 26 Гру. 2016 р., 12:38 89

Як швидко і вчасно потрапити медичним працівникам до хворих за викликом у будинки, де стоять домофони — таке питання обговорювали працівники виконавчих органів влади на оперативній нараді у міського голови. Озвучив проблему неможливості швидко потрапити до будинку головний лікар Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов.

Проблема у тому, що до багатьох квартир від домофонів не проведені шнури або не встановлені домофонні трубки.

«Люди роблять виклики додому, і лікарі по півгодини стоять під дверима, на морозі. Ті, хто викликає лікарів додому і не має проведеного домофону, просять нас набирати будь-яку іншу квартиру, мовляв, відкриють. А насправді ми, коли набираємо інші квартири, вислуховуємо купу нецензурних слів. Ми не знаємо як вийти із цієї ситуації», — наголосив Кравцов.

У ході обговорення лікар первинної ланки медицини нагадав, що існує спеціальний універсальний ключ, який підходить до домофонів усіх будинків міста. Прозвучала навіть інформація про те, що такими ключами користується Броварський відділ «Укрпошти».

Міський голова Ігор Сапожко дав доручення начальнику Управління житлово-комунального господарства БМР Галині Плотніковій — розібратися у робочому режимі, які у місті є будинки з такими проблемами, і вирішити це питання спільно із ЖЕКами.

Як розповів кореспонденту «Трибуна-Бровари» представник однієї з компаній, що обслуговує будинки у місті Бровари — «Домофон-Сек’юріті» — Олександр Павлій, проблема відсутності зв’язку між квартирами і домофоном в під’їздах здебільшого у тих абонентів, які не платять за послугу.

«Відключаються ті абоненти, які не сплачують більше півроку. Хто не сплачує більше 100 гривень, тим ми відключаємо домофон. Таким людям приходить повідомлення, мовляв, якщо оплата не буде проведена вчасно і в повному обсязі, домофон буде вимкнено», — розповів фахівець.

Щодо спеціальних універсальних ключів для домофонів будинків, то тут пан Павлій зазначив, що таке питання можливо вирішити.

За його словами, фірмі, які обслуговує домофони, потрібно надати списки будинків, для яких необхідно зробити такі ключі. Універсальні ключі можуть надаватися організаціям та службам екстреного реагування (поліція, пожежна служба, швидка медична допомога).

«Кожна із цих служб — Броварська лікарня, поліція чи Броварський відділ Державної служби з надзвичайних ситуацій можуть подати фірмам по обслуговуванню домофонів списки будинків, які їм потрібні. Зрештою, подання може навіть зробити Броварська міська рада спеціально для цих служб. Для цього потрібно лише сплатити виготовлення ключів і надати списки адрес, де ці ключі потрібні. Очевидно, такі списки можуть бути в Управлінні ЖКГ Броварської міської ради», — зазначив представник компанії.

Середня ціна одного ключа від домофону варіюється від 40 до 70 гривень.

НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018