До 2017 року у фракції «Демократичний Альянс» залишатиметься два депутата?

Новини 18 Лис. 2016 р., 20:00 284

Депутата Броварської міської ради Аліну Дяченко на 22 черговій сесії офіційно позбавлять статусу народного обранця. Про це випливає із проекту рішення, який зареєстрований на сайті міськради.

Нагадаємо, ще кілька місяців тому депутат Аліна Дяченко поїхала до Вінниці, де очолила КП «Інститут розвитку міст». Уже тоді з’явилися чутки про те, що лідер фракції «Демократичний Альянс» може залишити Броварську міську раду.

25 жовтня, в акурат на річницю останніх місцевих виборів Аліна Олексіївна публічно заявила про те, що складає депутатський мандат і пояснила своє рішення тим, що вона йшла у владу розвивати місто, а не бути в опозиції до влади. За кілька днів у апараті міської ради кореспонденту «Трибуни-Бровари» підтвердили, що заява про складання мандату депутатом міської ради Аліною Дяченко зареєстрована.

Однак, на 20 чергову сесію 3 листопада проект рішення не був винесений на сесію. Так само його не зареєстрували і не винесли на позачергову 21 сесію 11 листопада. Зареєстрованим проект вийшов аж 17 листопада 2016 р. У апараті ради на запитання кореспондента — чому так довго не реєстрували заяву — відповіли: проект був у процесі підготовки.

Звичайно, юридично проект рішення має опубліковуватися на сайті і «висіти» 20 робочих днів, однак коли місцевій владі потрібно «протягнути» проекти як додаткові рішення, вона це робить.

15 грудня буде лише затверджено рішення про складання мандату депутата Аліни Дяченко, але це рішення ще має бути направлене у Броварську міську виборчу комісію, яка, у свою чергу, має затвердити входження до міської ради наступного кандидата по списку партії, який висувався на останніх місцевих виборах. І ось тут найцікавіше: по факту — на 15 грудня і «Демократичний Альянс» і опозиційні до міського голови сили втрачають один депутатський голос, оскільки Аліна Дяченко не матиме права голосу вже, а наступний кандидат — ще. Наступна ж чергова сесія буде аж у 2017 році.

На правах інкогніто частина депутатів Броварської міської ради висловила переконання: робиться таке затягування навмисно.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017