До Координаційної ради учасників АТО увійшли 25 бійців. Поіменний список

Новини 14 Бер. 2017 р., 19:29 200

При виконавчому комітеті Броварської міської ради утворено Координаційну раду учасників Антитерористичної операції. Таке рішення ухвалив виконком під час засідання 14 березня. Також затверджено Положення про Координаційну раду та визначено її склад (під час засідання не був озвучений).

Передбачається, що Координаційна рада стане об’єднуючим органом для громадських організацій міста Броварів, які відстоюють права учасників АТО та полегшить взаємодію із органами влади у розв’язанні різних питань, зокрема, земельних та житлових.

Питання створення об’єднуючого органу для організацій АТОвців вже піднімалося, зокрема, у листопаді 2016 року під час 20 чергової сесії міської ради учасники бойових дій поза порядком денним підняли питання про взаємодію між владою та АТОвцями. Тоді ж прозвучала ідея про створення Координаційної ради та було дано протокольне доручення, за яким до її складу мали б увійти представники усіх наявних у місті громадських організацій, які представляють інтереси учасників АТО.

Як розповів «Трибуні-Бровари» лідер ГО «Авангард АТО Броварії» Ігор Муратов, принцип представництва в Координаційній раді витриманий не по громадських організаціях, а по військових підрозділах, де служили броварчани. «Списки учасників АТО знаходяться у військкоматі. Кожен військовий підрозділ сам обрав представника, який буде представлений у Координаційній раді. Серед них є і лідери громадських організацій», — пояснив Муратов.

Окрім лідера ГО «Авангард» АТО Броварії до Ради, зокрема, увійшли радник міського голови з питань АТО Станіслав Малець, голова ГО ВО «Асоціація воїнів АТО «Київська Русь» Олександр Чекмаз, голова ГО «Броварське об’єднання ветеранів АТО «Рідний край» Руслан Яцюк, голова ГФ ОГП «Варта Бровари «Зеніт» Борис Шкуропадський.

Загалом до складу Координаційної ради увійшло загалом 25 осіб:

Р. Мартинюк та П. Андронов — обидва секретарі координаційної ради;

 1. С. Бембель
 2. В. Бурханов
 3. Ю. Волков
 4. В. Гребенюк
 5. А. Грищенко
 6. Р. Гундяк
 7. В. Данилюк
 8. Д. Дилян
 9. В. Майко
 10. С. Малець
 11. І. Муратов
 12. С. Омельянюк
 13. В. Похилько
 14. О. Синолуп
 15. О. Тарасов
 16. Г. Ткалич
 17. М. Ткалич
 18. В. Ткаченко
 19. В. Федоров
 20. О. Чекмаз
 21. В. Шевчик
 22. Б. Шкуропадський
 23. Р. Яцюк

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017