До літа ловити рибу в броварських водоймах заборонено!

Новини 06 Кві. 2017 р., 14:52 249

У Броварських водоймах — в озерах на Пекарні та в парку «Перемога» заборонено вудити рибу до 9 червня. Про це «Трибуні-Бровари» розповіли у міській раді, коментуючи наказ Управління державного агентства рибного господарства у місті Київ та Київській області від 1 квітня про встановлення терміну заборони на добування водних ресурсів у весняно-літній період їх природного відтворення (нересту) на водних об’єктах у районі діяльності Київського рибоохоронного патруля.

Як пояснили у міськраді, термін заборони в контексті Броварів стосується тієї частини наказу, де говориться про водосховища і озера з затоками, протоками, включно із зоною підтоплення. Виняток складає лише науково-дослідний лов, який проводиться за спеціальними дозволами під контролем органів рибохорони.

У термін заборони добування водних біоресурсів на рибогосподарських водоймах забороняється:

— використання плавзасобів у визначених місцях нересту;

— проведення змагань зі спортивного рибальства;

— здійснення підводного полювання.

У міській раді пояснили, що згідно з розпорядженням голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана про захист водних ресурсів у Київській області в нерестовий період 2017 року, передбачено план заходів щодо боротьби з порушенням правил рибальства та законним добувним промислом водних біоресурсів.

Передбачається створення рейдових груп для боротьби з порушеннями правил рибальства та проведення рибоохоронних рейдів із залученням Управління державного агентства рибного господарства у місті Київ та Київській області, Державної екологічної інспекції у Київській області, Київської обласної організації «Українське товариство мисливців та рибалок», Всеукраїнської громадської організації «Асоціація рибалок України», ВГО «Громада рибалок України», ГО «Всеукраїнська громада підводних мисливців та рибалок».

Також передбачаються заходи щодо боротьби з порушенням порядку перевезення, придбання чи збуту риби та інших водних біоресурсів на ринках, місцях стихійної торгівлі та автошляхах.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017