До розробки «гаражного» Меморандуму залучать земельну комісію

Новини 30 Бер. 2017 р., 19:15 192

Робочу групу по вирішенню конфлікту, що виник при здійсненні демонтажу гаражів, буде розширено за рахунок господарів конструкцій та депутатів-членів земельної комісії. Про це «Трибуні-Бровари» розповів секретар міської ради Петро Бабич.

Нагадаємо, ще у листопаді минулого року спецвідділ з контролю за благоустроєм міста, виконуючи рішення виконкому міської ради розпочав демонтаж самовільно встановлених гаражів (тоді роботи відбувалися зі скандалом, одна людина навіть потрапила до лікарні).

Після цього власники гаражів та міська влада почали шукати «компроміс», в результаті якого було досягнуто усної домовленості підписати Меморандум. Попередньо проект Меморандуму передбачав виділення земельної ділянки для створення гаражного кооперативу для власників самовільно встановлених свого часу гаражів.

Господарів металевих конструкцій не зупинили навіть докори частини активістів та депутатів, що вони можуть отримати ділянки під гаражі раніше, ніж ті мешканці міста, які теж мають потребу у гаражі, але самовільно землю під них не захоплювали.

Петро Бабич

Однак після тривалих переговорів ініціативні групи так і не дійшли згоди, хто ж має бути підписантами з їхнього боку «миротворчого документу» між власниками гаражів та владою. А тому, за словами Петра Бабича, є пропозиція взяти за основу робочу групу з питань гаражів, створену розпорядженням міського голови і яку очолює заступник мера Григорій Голубовський, розширити її, включивши ширше коло власників гаражів та долучити членів земельної комісії.

«В понеділок-вівторок (3-4 квітня — прим. Т. Б.) ми плануємо розширити робочу групу, а потім на тому ж тижні проведемо засідання», — повідомив Петро Бабич. Передбачається, що на розширену робочу групу будуть покладені функції не лише підготовки остаточного варіанту Меморандуму, а й підготовка проекту рішення на сесію міської ради щодо виділення земельної ділянки під гаражний кооператив.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017