До складу координаційної ради з питань АТО пропонують ввести «цивільних»

Новини 10 Жов. 2017 р., 16:53 222

Під час засідання 9 жовтня було внесено пропозицію переглянути склад Координаційної ради та розглянути заяви учасників АТО на вступ до кооперативу «Патріот».

Громадські організації у Координаційній раді

Чергове робоче засідання Координаційної ради на запрошення членів ради відвідав та провів міський голова Ігор Сапожко. Захід розпочався із обговорення організаційних моментів: члени Координаційної ради поскаржилися на погану відвідуваність своїх колег (із 25 в середньому присутні 7-8 членів) та звернули увагу на неналежне ведення протоколів.

Міський голова, взявши ініціативу в свої руки, наголосив, що склад Координаційної ради потрібно переформатувати і дав протокольне доручення звернутися до зареєстрованих у місті громадських організацій, аби останні делегували до Координаційної ради своїх представників.

64 заяви на вступ до «Патріоту»

Як повідомив міський голова Ігор Сапожко, за підсумками попереднього засідання Координаційної ради, з’ясувалося, що до гаражного кооперативу «Патріот» виявило бажання вступити 69 учасників АТО.

Пройшовшись по списку заяв поіменно, Координаційна рада та міський голова відклали п’ять, оскільки у них, за словами Сапожка, не повна інформація про учасника АТО та його склад сім’ї (у випадку, якщо діти народилися у Броварах та ходять до броварських навчальних закладів, такого учасника АТО, за рекомендацією Координаційної ради, вважати броварчанином). Список із 64 заявників Координаційна рада на прохання мера підтримала.

Сапожко також дав протокольне доручення раднику з питань АТО Станіславу Мальцю – заборонити видачу інформації про наявність ділянок в місті Бровари усім учасникам АТО – лише броварчанам.

«Ще залишилося багато учасників АТО-броварчан, які не повернулися з передової і їм може не вистачити земельних ділянок, а ми про них маємо дбати», — сказав Сапожко.

Нагадаємо, у червні 2017-го року Броварська міська рада на сесії підтримала проект рішення щодо виділення земельних ділянок під будівництво гаражів не лише для учасників АТО та сімей загиблих учасників АТО, а й для волонтерів.

Меморіальні дошки: «аби як» та без пам’яті Дмитру Янченку

Під час засідання члени Координаційної ради порушили питання сплати за разові санаторні путівки учасникам АТО та родинам загиблих. Зокрема, Ігор Муратов переконаний, що місто може дозволити собі профінансувати з бюджету лікування бійців.

Ігор Муратов

Не оминули й тему меморіальних дощок учасникам АТО. Під час обговорення АТОвці не стримували емоцій і навіть побажали, щоб таблички «такої якості» комунальники залишили собі.

З’ясувалося, що з приводу ще одного броварського героя, Дмитра Янченка, навіть не ухвалювали рішення про виготовлення пам’ятної дошки. «Ходжу навколо будинку, шукаю, де вона — немає», — невесело пожартувала мама Дмитра Наталія Янченко.

Кілька учасників АТО та родичів загиблих наголосили на тому, що таблички почеплені «аби як» та на них уже почали розпливатися букви. Сапожко відреагував: «Виправимо».

На завершення учасники засідання дійшли згоди про те, що упродовж тижня усі бажаючі учасники АТО можуть ще подати заяви на вступ до гаражного кооперативу «Патріот». За сформованим списком буде готуватися відповідний проект рішення на сесію.

НОВИНИ

18.01.2018
17.01.2018